Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
И трябва често да присъстват на трапезата ни
4 от 5 души страдат от болка, високо кръвно и диабет
реклама

болки в петите и кръста

Заболявания, които още не са обособени в отделна група или просто не сте сигурни къде да пишете

Модератори: anna_media, админ, консултанти

болки в петите и кръста

Мнениеот feyaa » 09 Сеп 2008 10:09

Здравейте мили хора От години се оплаквам от болки в петите като ходя и преди година родих второто си дете и от тогава се появиха и болката в кръста .При покой нямам проблем ,но сутрин към 5,6 часа в леглото ми е трудно да си намеря място.Болката се осилва когато си повия кръста назад навеждайки се напред нямам проблем Петите ме болят като прохождам сутрин или ако дълго време съм седяла и като стана е оооооо ужас докато се раздвижа.Вечер ми парят много .Слагам си силиконови стелки за да облекча болките при ходене/по преценка на ортопед/.Ходих на мануални терапии-дрън дрън -НИЩО НЕ ПОМОГНА,правих нагревки ПАК НИЩО,направих си СКЕНЕР НА КРЪСТА-НИЩО не показва,а болките са си още там.На 36 години съм и се чуствам като бабка В цервикалния секрет се оказа ,че имам хламиди и след проведено лечение с 2 антибиотика теста след това беше отрицателен.Въприки това болките си останаха Кажете какво да правя и къде да търся причината за тези болки?Ще Ви бъда благодарна за всеки един съвет.
feyaa

Re: болки в петите и кръста

Мнениеот д-р Цончев » 16 Сеп 2008 07:36

Моля, не поставяйте 1 въпрос на няколко места във форума!!
д-р Цончев

Назад към ДРУГИ заболявания