Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Те действат като "гимнастика за мозъка"
Те допринасят за оксидативния стрес
Това е психологическа акупресурна техника
реклама

Моля за съвет-отчайвам се:(

Заболявания, които още не са обособени в отделна група или просто не сте сигурни къде да пишете

Модератори: anna_media, админ, консултанти

Моля за съвет-отчайвам се:(

Мнениеот dreemer » 05 Юни 2008 23:37

От ноември подържам 37-до 37.3.Два пъти лежах за синузит-максиларен,двустранен,лежах и за във вътрешно вече 2 пъти-от ноември миналата година все във Военна болница-пловдив.Температурата не минава,болката се се засилва,отива към коленете и ставите,започна със силни болки в коленете последно-в момента ми парят и щипят,нямам никакво обоняние и въобше е ад това вече.
Като вляза в болница,резултатите винаги са в норма:
--ноември 2007(за двустранен максиларен синузит)-Хемоглобин-168,СУЕ-6мм,Левкоцити-9.0,тромбоцити-209,захар-4.73,урея-4.3,креатинин-88,9,Общ белтък-70.5,Йонограма -норма,урина-б.о
--декември(за чести дефекации,температура)-СУЕ-2мм,ХБ-170,Ер-5,НТ-0.47,Лев-8.7,ТР-290,захар-5.0,общ белтък 72,9,Алб-49.7,холестерол-5.36,ТГ-1.16,Креатенин-87.4,ХДЛ-0,75,Кр.билир-13.7,Йонограма-норма,АФ-182,АСАТ-39-27,АЛАТ-73-61,ГГТП-46,ЛДХ-356 -Диагноза-ГАСТРОДУОДЕНИТИС ХРОНИКА ЕКЗАЦЕРБАТА,СТЕАТАЗИС ХЕПАТИТИС,МИКРОЛИТИАЗИС РЕНИС ДЕКСТРА.
--януари(максиларен синузит)-и оттогава все ми е студено,нямам обоняние,вдигнах 37,3 температура един следобяд и като се почна едно изпотяване на ръце,крака,учестено биене на сърцето,вътрешна топлина,....
според личния е нерви и 3 месец на ксанакс 0.5 съм не помага-почна силна болка в коленете наскоро и аз веднага във Военна пловдив -през 3 месеца направих 5 вируса,5 синузита пак,но го пресекях -успях с антибиотици-и май-вече след силни като болки в коленете влязох във военна и:
Десностранен сакроилеит.Хроничен фарингит.
Изследванията са-Урина-б.0,ХБ-170.ЕР-4.76,НТ-0.45,Левкоцити-8.7,ДКК-б.о,СУЕ-2 мм,фибриноген-4.2,захар-5.0,креатинин-93,АСАТ40,алат-50,
от всичко здрав,само доцентката видя на рентгена леки измения вдясно на сакроилетичната става...дали полудявам или а сменя болницата?
dreemer

Re: Моля за съвет-отчайвам се:(

Мнениеот dreemer » 05 Юни 2008 23:46

значи иследвал съм се за щитовидна жлеза(заради изпотяването),хормоните са:
10.09 TSH-0.876
10.08 FT4-16.49
Праавих скенер синуси,ходих на преглед при доцент Джамбазов -няма данни за хроничен синузит...
А температурата продължава и ме побърква-един ден ме тресе и съм толкова отпаднал и на легло,на другия ден нищо...после пак с дни температура,болки в ставите имам,в китките,в коленете.....незнам,дали не съм за психиатър или какво ли още да изследва:(
Благодаря за съвета-това съсътояние вече ме побърква,просто незнам какво да правя-а не мисля че проблема е за психиатър...според мен-мс предварително на всички,които изкажат мнение!!!
dreemer

Мнениеот dreemer » 05 Юни 2008 23:53

А!и отрицателен за хламидии-при доцент Чудомирова правих изследването
dreemer

Мнениеот Маргаритка » 09 Юни 2008 15:28

Ne znam kak shte go priemete,no ne e losho da prochete knigata za URINOTERAPIATA.Znam che osobeno m'jete sa mnogo skeptichni i otvrashtavashti se ot tova,no za tozi sinuzit,sled kato se v'rtite v omagiosan kr'g,tova e nai-dobroto i istinkso reshenie-podobnoto lekuva podobno,kakto e v homeopatiata.
Маргаритка

Назад към ДРУГИ заболявания