Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Качество и продължителност са ключовите думи
Вижте какво да избягвате да хапвате
Ракът отнема живота на над 17 000 българи годишно
Глутаминът може да води борба със складирането на мазнини
реклама

Моля за съвет-отчайвам се:(

Заболявания, които още не са обособени в отделна група или просто не сте сигурни къде да пишете

Модератори: anna_media, админ, консултанти

Моля за съвет-отчайвам се:(

Мнениеот dreemer » 05 Юни 2008 23:37

От ноември подържам 37-до 37.3.Два пъти лежах за синузит-максиларен,двустранен,лежах и за във вътрешно вече 2 пъти-от ноември миналата година все във Военна болница-пловдив.Температурата не минава,болката се се засилва,отива към коленете и ставите,започна със силни болки в коленете последно-в момента ми парят и щипят,нямам никакво обоняние и въобше е ад това вече.
Като вляза в болница,резултатите винаги са в норма:
--ноември 2007(за двустранен максиларен синузит)-Хемоглобин-168,СУЕ-6мм,Левкоцити-9.0,тромбоцити-209,захар-4.73,урея-4.3,креатинин-88,9,Общ белтък-70.5,Йонограма -норма,урина-б.о
--декември(за чести дефекации,температура)-СУЕ-2мм,ХБ-170,Ер-5,НТ-0.47,Лев-8.7,ТР-290,захар-5.0,общ белтък 72,9,Алб-49.7,холестерол-5.36,ТГ-1.16,Креатенин-87.4,ХДЛ-0,75,Кр.билир-13.7,Йонограма-норма,АФ-182,АСАТ-39-27,АЛАТ-73-61,ГГТП-46,ЛДХ-356 -Диагноза-ГАСТРОДУОДЕНИТИС ХРОНИКА ЕКЗАЦЕРБАТА,СТЕАТАЗИС ХЕПАТИТИС,МИКРОЛИТИАЗИС РЕНИС ДЕКСТРА.
--януари(максиларен синузит)-и оттогава все ми е студено,нямам обоняние,вдигнах 37,3 температура един следобяд и като се почна едно изпотяване на ръце,крака,учестено биене на сърцето,вътрешна топлина,....
според личния е нерви и 3 месец на ксанакс 0.5 съм не помага-почна силна болка в коленете наскоро и аз веднага във Военна пловдив -през 3 месеца направих 5 вируса,5 синузита пак,но го пресекях -успях с антибиотици-и май-вече след силни като болки в коленете влязох във военна и:
Десностранен сакроилеит.Хроничен фарингит.
Изследванията са-Урина-б.0,ХБ-170.ЕР-4.76,НТ-0.45,Левкоцити-8.7,ДКК-б.о,СУЕ-2 мм,фибриноген-4.2,захар-5.0,креатинин-93,АСАТ40,алат-50,
от всичко здрав,само доцентката видя на рентгена леки измения вдясно на сакроилетичната става...дали полудявам или а сменя болницата?
dreemer

Re: Моля за съвет-отчайвам се:(

Мнениеот dreemer » 05 Юни 2008 23:46

значи иследвал съм се за щитовидна жлеза(заради изпотяването),хормоните са:
10.09 TSH-0.876
10.08 FT4-16.49
Праавих скенер синуси,ходих на преглед при доцент Джамбазов -няма данни за хроничен синузит...
А температурата продължава и ме побърква-един ден ме тресе и съм толкова отпаднал и на легло,на другия ден нищо...после пак с дни температура,болки в ставите имам,в китките,в коленете.....незнам,дали не съм за психиатър или какво ли още да изследва:(
Благодаря за съвета-това съсътояние вече ме побърква,просто незнам какво да правя-а не мисля че проблема е за психиатър...според мен-мс предварително на всички,които изкажат мнение!!!
dreemer

Мнениеот dreemer » 05 Юни 2008 23:53

А!и отрицателен за хламидии-при доцент Чудомирова правих изследването
dreemer

Мнениеот Маргаритка » 09 Юни 2008 15:28

Ne znam kak shte go priemete,no ne e losho da prochete knigata za URINOTERAPIATA.Znam che osobeno m'jete sa mnogo skeptichni i otvrashtavashti se ot tova,no za tozi sinuzit,sled kato se v'rtite v omagiosan kr'g,tova e nai-dobroto i istinkso reshenie-podobnoto lekuva podobno,kakto e v homeopatiata.
Маргаритка

Назад към ДРУГИ заболявания