Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Отличителните белези, по които да го познаете
В един момент организмът започва да иска повече
Подобрява се кръвообращението към лицето
реклама

ядрено-магнитен резонанс-високо кръвно

Заболявания, които още не са обособени в отделна група или просто не сте сигурни къде да пишете

Модератори: anna_media, админ, консултанти

ядрено-магнитен резонанс-високо кръвно

Мнениеот snejka_valkata » 23 Апр 2008 13:03

Здравейте, майка ми е на 43г и напоследък често вдига кръвното-100/160, боли я главата, замаяна е, отпаднала, не може да ходи и на работа. Правиха й скенер на главата, изследване на кръв и урина, ходи на невролог, кардиолог и гинеколог, но лекарите не откриват нищо. Последните лекарства, които й предписаха са-корвитол 50 и physiotens 0,2mg, но тя пак вдига кръвното. Въпроса ми е-на какво може да се дължи това кръвно налягане и към какъв лекар да се обърне. Утре майка ми има записан час за ядрено-магнитен резонанс. Бихте ли ми обяснили какво представлява това изследване, кои органи се изследват, как протича изследването и бие ли се упойка или нещо друго на пациента.
snejka_valkata

Re: ядрено-магнитен резонанс-високо кръвно

Мнениеот g_doff » 23 Апр 2008 20:47

магнитния резонанс използва магнитно поле за изобразяване на органите. Може да се изследват всички органи. самото изследване не е болезнено, не сеналага упойка. протича като при скенера. кардиолога и невролога са достатъчни, важно е че не са се отказали да търсят причината за кръвното и правят още изследвания.
g_doff

Мнениеот Маргаритка » 04 Май 2008 22:45

За високо кръвно знам едно средство,казва св: CELLFOOD,клетъчна храна.Знам за прекрасни резултати и нормализиране на кръвното.За информация http://www.nuscience.com
Има го в София и в Пловдив.
Друго народно средство е всяка вечер се накисва в 1 чаша вода 1 лъжица картофено нишесте и на сутринта се изпива.Хора са забравияли за проблемите с кръвното налягане,след като започнат да пият тази смес.15 дена се пие,1 седмица почивка,после пак 15 дена,1 седмица почивка и така колкото искате.
Пожелавам успех!
Маргаритка

Мнениеот Milo_kote » 23 Май 2008 12:21

Здравейте,знам че отговорът ми не е точно по темата ,но и на мен ми предстои да се подложа скоро на ЯМР ,свързано е с повишен пролактин!Тъй като виждам че темите които съществуват в този форум свързани с пролктина са от към 2 години назад,се чудех с кого да поговоря тъй като ми е много притеснено!
Milo_kote

Мнениеот ti6o » 23 Май 2008 12:45

некада си провери бъбреците понякога и от тях се получава високо кръвно :!:
ti6o

Назад към ДРУГИ заболявания