ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Как искрицата в секса се превръща във вечен огън?
Анаболните стероиди са свързани с мъжкия тестостерон
Преувеличават ли мъжете в страданията си
Защо даряването носи повече щастие от получаването?

Непрекъснати екстрасистоли

Заболявания, които още не са обособени в отделна група или просто не сте сигурни къде да пишете

Модератори: anna_media, админ, консултанти

geowid

Re: Непрекъснати екстрасистоли

Мнение от geowid » 29 сеп 2011 18:57

При екстрасистоли и аритмия много помага масажът ,,суджок,,- в основата на палеца..по-подробно може да се види в интернет.Също много помага и йогийската асана ,,свещ,, се казва на български-ляга се по гръб с отвесно вдигнати крака с торса до раменете за 5-6 минути-сърцето си почива отлично и веднага после се усеща резултата..трябва само при високо кръвно налягане да се прави за по-кратко..И също- йогийското пълно дишане или дишане с ,,апарата на Фролов,,-пак в интернет може да се види как става..На мен ми помогнаха тези три неща много бързо и сега нямам никакви проблеми..,избягнах всякакви лекарства.. ОПИТАЙТЕ!!!

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 30 сеп 2011 11:31

А къде може да се намери суджок в София? Аз имах, но го загубих...

geowid

Мнение от geowid » 03 окт 2011 18:28

Д-р Цончев,май сте загубили нещо друго за да сте ,,доктор,, ...

petlenceto_18

Мнение от petlenceto_18 » 30 окт 2013 10:25

Здравейте, д-р Хинкова! Пише ви една притеснена майка! Скоро разбрах, че синът ми (26год.) има доста забавен пулс (37-49 удара в минута) и поддържа високо кръвно налягане (150-160 на 90-100). Настоях пред личния за преглед от кардиолог. Беше включен на холтер и изследването отчете 17 340 екстрасистули . Кардиологът ни предлага да проведем лабораторно изследване в 3-та градска болница в София. Проблемът е, че синът ми категорично отказва, защото няма никакви оплаквания. От години той спортува, кара колело, с което се придвижва в София, където учи и работи. Никога до този момент не е имал каквито и да било дискомфортни състояния.
Въпросът ми е, има ли място за притеснение и какво рискува синът ми, ако не направи изследването в 3-та градска болница?

kaliopas

Мнение от kaliopas » 06 авг 2017 06:57

Здравейте,

Аз къщо минах през този кошмар, дори ме е страх да говоря в минало време, защото знем че във всеки един момент тренда може да се преобърне. Шмах по 3500 екстрасистори в денонощие. Сега съм доста по-добре....Нещата, които при мен имаха най-голямо значение- 1. разбира се психическото ми състояние, любов към себе си 2. магнезий пидолат. След като дълго време бях пила магнезий без никакъв ефект, реших че моят проблем не е свързан с магнезиев дефицит. Случайно обаче попаднах на едно бразилско изследване, при което се е провело 1 месечно лечение при хора с комплекси от екстрасистоли като са им давали специален вид магнезий, а именно магнезиев пидолат по 3 грамал Установило се е че, че в 80% от случаите доколкото помня екстрасистолите са намалели с 80% Ето и линк към изслезването на английски https://www.youtube.com/watch?v=FvCLqWTY3qk
В отчаянието си започнах да търся този магнеций и се оказа, че в България не се продава, но в Гърция го има под марката Mag 2. Вече месец и половина пия този магнезий и резултат определно има...Опитайте...Не губете надежда...Екстрасистолите са добър урок да се учим на благодарност във всеки момент, в който сме добре. Обичайте се!

Отговори

Върни се в “ДРУГИ заболявания”