ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Кои причини за рак на дебелото черво подлежат на превенция?
Познайте себе си по сексуалните си предпочитания
Размножаването при човека

Непрекъснати екстрасистоли

Заболявания, които още не са обособени в отделна група или просто не сте сигурни къде да пишете

Модератори: anna_media, админ, консултанти

geowid

Re: Непрекъснати екстрасистоли

Мнение от geowid » 29 сеп 2011 18:57

При екстрасистоли и аритмия много помага масажът ,,суджок,,- в основата на палеца..по-подробно може да се види в интернет.Също много помага и йогийската асана ,,свещ,, се казва на български-ляга се по гръб с отвесно вдигнати крака с торса до раменете за 5-6 минути-сърцето си почива отлично и веднага после се усеща резултата..трябва само при високо кръвно налягане да се прави за по-кратко..И също- йогийското пълно дишане или дишане с ,,апарата на Фролов,,-пак в интернет може да се види как става..На мен ми помогнаха тези три неща много бързо и сега нямам никакви проблеми..,избягнах всякакви лекарства.. ОПИТАЙТЕ!!!

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 30 сеп 2011 11:31

А къде може да се намери суджок в София? Аз имах, но го загубих...

geowid

Мнение от geowid » 03 окт 2011 18:28

Д-р Цончев,май сте загубили нещо друго за да сте ,,доктор,, ...

petlenceto_18

Мнение от petlenceto_18 » 30 окт 2013 10:25

Здравейте, д-р Хинкова! Пише ви една притеснена майка! Скоро разбрах, че синът ми (26год.) има доста забавен пулс (37-49 удара в минута) и поддържа високо кръвно налягане (150-160 на 90-100). Настоях пред личния за преглед от кардиолог. Беше включен на холтер и изследването отчете 17 340 екстрасистули . Кардиологът ни предлага да проведем лабораторно изследване в 3-та градска болница в София. Проблемът е, че синът ми категорично отказва, защото няма никакви оплаквания. От години той спортува, кара колело, с което се придвижва в София, където учи и работи. Никога до този момент не е имал каквито и да било дискомфортни състояния.
Въпросът ми е, има ли място за притеснение и какво рискува синът ми, ако не направи изследването в 3-та градска болница?

kaliopas

Мнение от kaliopas » 06 авг 2017 06:57

Здравейте,

Аз къщо минах през този кошмар, дори ме е страх да говоря в минало време, защото знем че във всеки един момент тренда може да се преобърне. Шмах по 3500 екстрасистори в денонощие. Сега съм доста по-добре....Нещата, които при мен имаха най-голямо значение- 1. разбира се психическото ми състояние, любов към себе си 2. магнезий пидолат. След като дълго време бях пила магнезий без никакъв ефект, реших че моят проблем не е свързан с магнезиев дефицит. Случайно обаче попаднах на едно бразилско изследване, при което се е провело 1 месечно лечение при хора с комплекси от екстрасистоли като са им давали специален вид магнезий, а именно магнезиев пидолат по 3 грамал Установило се е че, че в 80% от случаите доколкото помня екстрасистолите са намалели с 80% Ето и линк към изслезването на английски https://www.youtube.com/watch?v=FvCLqWTY3qk
В отчаянието си започнах да търся този магнеций и се оказа, че в България не се продава, но в Гърция го има под марката Mag 2. Вече месец и половина пия този магнезий и резултат определно има...Опитайте...Не губете надежда...Екстрасистолите са добър урок да се учим на благодарност във всеки момент, в който сме добре. Обичайте се!

Отговори

Върни се в “ДРУГИ заболявания”