ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Засегнати са хората, страдащи от алергия към полен
Оказва се, че средата не е толкова ключова
Пробвайте тези домашни методи

Шум в главата

Заболявания, които още не са обособени в отделна група или просто не сте сигурни къде да пишете

Модератори: anna_media, админ, консултанти

Stefaka1

Шум в главата

Мнение от Stefaka1 » 08 мар 2018 23:02

Здравейте и от мен! от известно време имам шум в главата,които не отминава. чувам го предимно сутрин и вечер когато си легна,мога да го оприлича ,като свистене от развален телевизор.Нямам температура и главоболия.. единствено лявото ми ухо е заглъхнало и като че ли не чувам добре с него... ходих на ушен лекар в болница Токуда там лекаря ми каза,че ушната ми кал е много набита в ухото и доста се поизмъчи докато я отстрани. Сега два месеца след посещението при доктора шума не отминава и е адски неприятно.На вторичния преглед доктора ми каза че всичко е оку и нямам възпаления.. Точно от това се притеснявам и аз. Ушш всичко е добре а този шум не отминава дори се засилва и си мисля че идва от главата а не от ухото.. Понякога съм с високо кръвно,но дори и когато съм с нормално или малко по ниско шума пак ми е в главата и не отминава :cry: Ходих и при ушен и при кардиолог и при невролог и пак всичко е наред :cry: само да вметна че невролога ми предписа един куп тъпотии които ги пих 1 месец без никаква файда (MагнеМарин,Дормиплант,Невробекс.и един чай които вече го забравих ) също така ми каза да си направя и изследвания на хормоните и щитовидната жлеза (направих ги и пак всичко е оку) ... Моля за съвет! При какъв доктор да отида най накрая и да разбера какъв е проблема! какви изследвания да направя ? дъли пък да не снимам тая глава ?.. не знам но започвам да си мисля някви неща които ме притесняват :С На 28 години съм 180 см. 95 кг.

д-р Цончев

Re: Шум в главата

Мнение от д-р Цончев » 18 мар 2018 21:20

Идете на отоневролог, Проф. Колев, болница СВ. Наум, София, или д-р Асенов, който работи с него

Отговори

Върни се в “ДРУГИ заболявания”