ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Това, че може да купувате някои лекарства без лекарско предпис...
Пикочният мехур служи за акустичен прозорец за оглед на органи...
Ще избегнете излишни проблеми
Лошият дъх понякога е обичайно явление, друг път...

Моля насочете ме :((((

Заболявания, които още не са обособени в отделна група или просто не сте сигурни къде да пишете

Модератори: anna_media, админ, консултанти

Dark_planet

Моля насочете ме :((((

Мнение от Dark_planet » 11 ное 2017 01:18

Здравейте всички пиша за пръв път тук ако съм объркал нещо извинявайте предварително незнам какво ми има когато бях на 20 загубих съзнание за няколко минути и от тогава започна всичко направиха ми изследвания всичко беше наред кардиограма кръв и т.н след това поне така ми каза джипито дойде паническото разстройство в животът ми в продължение на година не излизах от домът си губя ориентация прилошаваше ми сърцебиене задух слабост в крайниците и т.н някак си постепенно се справих в продължение на години до някъде всичко беше нормално без медимекаменти до преди 2 месеца сега съм на 29 както си работех почувствах всякаш сърцето ми спира и страшно задушаване почти ме свали на земята в продължение на почти 2 минути след това ми размина като остана само паника притеснение и уплах не отидох веднага на лекар докато след около 2 седмици не започнах да получавам екстрасистоли по 2 един след друг през няколко часа диагностицираха ме кардиограмата беше ок и ми изсписаха магнерот екстра систолите изчезнаха след магнезият но остана леко повишено кръвно налягане нетипично за мен 130/100 което по принцип е 115/80 а вечер след като си легна на моменти усещам неприятно моментно стягане в гърдите неприятна тежест но не постоянна предшествана на нещо подобно като къркорене на черва но близо около гръдният кош в подобни моменти пробвах да се натоваря физически резултатът е добър на момента ми разминава може би малко повече от необходимото бях подробен но наистина се надявам да ме насочите на моменти си мисля че полудявам благодаря ви за отделеното време.

д-р Цончев

Re: Моля насочете ме :((((

Мнение от д-р Цончев » 15 ное 2017 21:56

Според мен е добре да се консултирате с лекаря си по отношение на паническото разстройство, ако е необходимо да се промени терапията. Ако такива инциденти зачестят е добре да се сложи холтер за да се види дали не е със сърдечен произход

Отговори

Върни се в “ДРУГИ заболявания”