ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Лидерите сред плодовете, зеленчуците и ядките
Чай каркаде ще удовлетвори всеки естет, а е и много полезен
Инфекцията засяга най-често деца между 5 и 15 годишна възраст

Рязък световъртеж

Заболявания, които още не са обособени в отделна група или просто не сте сигурни къде да пишете

Модератори: anna_media, админ, консултанти

ivan.marinov

Рязък световъртеж

Мнение от ivan.marinov » 27 авг 2017 15:56

Здравейте,

Момче на 18 години съм, с нормално тегло - 70 кг - 181 см, тренирам редовно, правил съм си кардиограми преди време и тестове на кръвна захар както и други показатели, всичко е в нормите. Наскоро около обед два пъти ми се случи рязък световъртеж, първия път когато се бях навел надолу, втория пък бях седнал на стол и си мръднах на страни главата, принципно имам ниско кръвно - 110 - 80, 100 - 70, но не знам, притеснява ме, защото като ми се завърти свят после ми се гади 2 часа, иначе нито имам шум в ушите, нито нарушено зрение. Само рязко завиване на свят. Това ми се е случвало и преди, все лятото до колкото помня. Интересното е, че теи два пъти ми се случи, преди да ям, легнах си в 3 пред нощта леко гладен и се събидх към 12, и докато обядвах ми се случи, не мисля, че е ниска кръвна захар, но не знам, просто да уточня това, преди ми се е случвало, но не мисля, че беше на гладно. Има ли нещо притеснително?

Благодаря Ви!

д-р Ал. Игнатова

Re: Рязък световъртеж

Мнение от д-р Ал. Игнатова » 28 авг 2017 14:57

Здравейте!
През топлото време кръвното налягане пада и сигурно на това се дължат оплакванията ви. Смятам, че няма нищо сериозно. Ако зачестят може да потърсите съвет от лекар.
Поздрави!

Отговори

Върни се в “ДРУГИ заболявания”