ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Как искрицата в секса се превръща във вечен огън?
Анаболните стероиди са свързани с мъжкия тестостерон
Преувеличават ли мъжете в страданията си
Защо даряването носи повече щастие от получаването?

Не мога да заспя...МОЛЯ ЗА ПОМОЩ!

Заболявания, които още не са обособени в отделна група или просто не сте сигурни къде да пишете

Модератори: anna_media, админ, консултанти

erina888

Не мога да заспя...МОЛЯ ЗА ПОМОЩ!

Мнение от erina888 » 01 юли 2017 11:33

Здравейте...аз съм момиче на 16 години и страдам от безсъние от няколко нощи.Не мога да заспивам през нощта а през деня мога да заспивам само по 2-3 часа но не и през нощта...това много ме мъчи.Вече ми се появиха тъмни кръгове под очите а очите ми пожълтяха.Много съм уморена но пак не мога да спя......пробвах някои неща но нищо не се получава. Аз много обичах да спя и спях до 13-14 часа и дори пак ми се спеше а сега стана точно обратното.та искам да ви питам според вас какво е причината на това нещо трябва ли да пия приспивателни ще ми помогнат ли и дали ще се пристрастя дори да ги пия пак ще се върне ли съня ми както преди дори да спра приспивателните.......МОЛЯ се да отговорите понеже наистина вече ще полудея да не можеш да спиш е много гадно нещо просто съм много уморена това нещо ме удря и физически и психически и не знам какво да правя да се прегледам ли на лекар или всичко ще мина от само себе си което малко се съмнявам.............благодаря ви предварително!

д-р Цончев

Re: Не мога да заспя...МОЛЯ ЗА ПОМОЩ!

Мнение от д-р Цончев » 02 юли 2017 00:05

Направете си дневен режим, през деня правете достатъчно физически упражнения, хранете се умерено и лягайте и ставайте по едно и също време.

Отговори

Върни се в “ДРУГИ заболявания”