ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Как се лекува тази форма на импотентност?
Глухарче и алое вера – нови помощници в контрацепцията

Колабс

Заболявания, които още не са обособени в отделна група или просто не сте сигурни къде да пишете

Модератори: anna_media, админ, консултанти

lavena73

Колабс

Мнение от lavena73 » 19 май 2017 16:09

Здравейте! Имам следния проблем - когато имам грип, вирусна инфекция или възпалителен процес, организмът ми реагира с колабиране. Всеки път, вече ме е страх от нищо и никакъв грип. Първият път имах някакъв развален зъб, с гнойна торбичка. През нощта се свлякох в тоалетната. След това няколко пъти се разболявам от грип - независимо бронхо или чревен, вечно нощем, горе долу по едно и също време, ставайки до тоалетна и то заради позив за ходене по голяма нужда, докато съм на чинията, рязко ми пада кръвното и се свличам. Става ми лошо изведнъж на стомаха, напускат ме силите, започва ледена кръв сякаш да тече по вените ми, избива студена пот, крайниците ми измръзват. Това има някаква причина. На какво може да се дължи. Ясно е, че от интоксикацията на организма, но дали не се крие някаква сериозна причина за този начин на справяне с инфекциите. Притеснена съм. Благодаря предварително на тези, които се отзоват!

lavena73

Re: Колабс

Мнение от lavena73 » 19 май 2017 16:15

Извинявам се, "колапс" било правилното наименование. Не намерих логиката, щом е "колабиране", би трябвало да е "колабс", но се поправям.

Отговори

Върни се в “ДРУГИ заболявания”