ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Оптимално решение за бели зъби и здрави венци.
Ацетилсалициловата киселина може да предпази от усложнения при...
Дефицитът на витамин B3 може да доведе до безсъние

Пукот в главата

Заболявания, които още не са обособени в отделна група или просто не сте сигурни къде да пишете

Модератори: anna_media, админ, консултанти

Semeto78

Пукот в главата

Мнение от Semeto78 » 30 апр 2017 22:07

Здравейте! Не зная как точно да го обясня, но ще опитам. Това ми се случва от 15 години два или три пъти в годината - през ноща се събуждам от силен гръм в главата. ..усещането е като за късо съединение. Това е еднократно и след това заспивам. Няма болки и не се повтаря няколко месеца и затова не му обръщах внимание до скоро. От няколко месеца(7-8) много често усещам едно почти постоянно не знам как да го нарека главозамайване - все едно главата ми е в облак , но вчера през ноща се събудих от същия гръм в главата с разликата че този беше много по-силен от предните. Нали знаете че когато чуете някакъв шум се опитвате да разберете от какво може да е предизвикан и мозъкът веднага ви предлага възможности...та първата мисъл след като се събудих от гърма беше все едно голяма желязна преграда е паднала на асфалт...Много е объркващо ,знам...Но вече започвам да се замислям дали нямам някакъв проблем в главата. ..Нямам идея към какъв лекар да се обърна. Ако може някакви мнения!

д-р Цончев

Re: Пукот в главата

Мнение от д-р Цончев » 01 май 2017 21:07

За световъртежа - отоневролог...
За пукота - не знам, за пръв път се сблъсквам с такова нещо.., може би невролог.

Semeto78

Мнение от Semeto78 » 05 май 2017 22:52

От вчера замайването е много голямо придружено с главоболие само от дясната част на главата и гадене. В легнало положение при опит за промяна на положението гадене то се усилва и се чувствам като в безтегловност.Меря си кръвното през деня е 100/80 пулс 80 вечер 90/70 пулс 65. Не се чувствам никак добре. Имам ли нужда от спешна помощ или се притеснявам излишно?

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 08 май 2017 19:32

Ако това ви нерарзположение не е преминало до днес е добре да ви види невролог.

Отговори

Върни се в “ДРУГИ заболявания”