ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Биотинът е част от витамините от група В (В7)
О, да, има разлика, убедете се сами
Пийте чай от джинджифил
Чупенето на ноктите през зимата има решение

Хлътване на очите

Заболявания, които още не са обособени в отделна група или просто не сте сигурни къде да пишете

Модератори: anna_media, админ, консултанти

Мими1234

Хлътване на очите

Мнение от Мими1234 » 11 мар 2017 16:21

Здравейте, след гладуване и нередовно хранене отслабнах много . Може би и съм се обезводняване. Освен мазнини топях и мускули. Лицето ми се изпи , ребрата ми се четяха . Нещо като кахексия. Кожата и косата ми изсъхнала, появиха ми се бръчки .Жена на 27 години съм. ВисокА 1.54- теглото ми преди да отслабна варираше м/у 47 -49. Свалих около 5 кг. -незнам с точност не съм се теглила редовно.Но външно много си личеше . Постепенно напълнях ,но доста бавно си върнах килограмите въпреки , че се хранех редовно. Погрознях, лицето ми се промени . ОЧИТЕ ми хлътнаха. Чертите са ми някак изострени. Има ли някакво лечение за хлътналите очи или така ще си остана? Веднъж стопила се мастна тъкан около очите може ли да се възстанови ? Благодаря за вниманието!

д-р Георгиева

Re: Хлътване на очите

Мнение от д-р Георгиева » 12 мар 2017 17:11

Здравейте!

Важното е да се храните редовно и пълноценно. Всичко постепенно ще си дойде на мястото.

Поздрави!

Мими1234

Re: Хлътване на очите

Мнение от Мими1234 » 14 мар 2017 16:37

Благодаря! Просто съм много отчаяна и исках да разбера дали да се надявам , че ще ми се оправят очите или да се примиря.

Отговори

Върни се в “ДРУГИ заболявания”