ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Не всички последствия се усещат на момента!
За мъжете, които искат да станат бащи на здрави деца
Бета глюканът е сред най-мощните имуностимулатори

Нямам идея какво ми е.

Заболявания, които още не са обособени в отделна група или просто не сте сигурни къде да пишете

Модератори: anna_media, админ, консултанти

viksyn

Нямам идея какво ми е.

Мнение от viksyn » 17 май 2016 18:40

Здравейте. Преди година-две ми се случваше да ми се вие свят без причина, предполагам от ниско кръвно. Тогава не му отдавах голямо значение, но сега нещата са малко по-различни. Може би защото съм станала ужасен хипохондрик. От известно време, след като се справих с проблеми с корема, както и до някаква степен с гинекологични такива, ми се вие свят, чувствам се отпаднала, ненаспала (въпреки, че спя по 7-8 часа). Сутрин се събуждам добре, но на обяд ме обхваща задух, сякаш не мога да поема въздух (но мога), ръцете и краката ми натежават и ги чувствам, сякаш не мога да ги мърдам, но успявам, защото си го налагам. Не мога да се концентрирам в този период, сякаш някой ми говори а не го чувам, не мога да запомня. Главата ми се мае, натежават ми очите, пресъхва ми устата, започва страх и притеснение, чувствам дясната ръка леко изтръпнала и започвам да се вглъбявам - да я щипя и да правя сравнение с другата дали е наистина изтръпнала или не. Може да се случи и да се чувствам скована, ако не е изтръпването. Естествено всичко минава след някакво време, но може да се появи по-късно. Не знам дали това е паническа атака или някакво заболяване, но ми действа ужасно зле на психиката. Моля за помощ към кой да се насоча или какво да правя - демек на кои храни и напитки да наблегна. Не знам дали да го отдавам на ниско кръвно, да не е някаква анемия или нещо по-страшно (направих грешката да чета в интернет и намерих за МС). На 25 години съм, момиче, 53 кг., 165 см.

д-р Цончев

Re: Нямам идея какво ми е.

Мнение от д-р Цончев » 18 май 2016 22:11

Оплакванията са доста неспецифични... Личният лекар какво казвав по въпроса?

viksyn

Мнение от viksyn » 03 юни 2016 17:14

Нищо, не съм ходила. Смята, че съм хипохондрик и ми казва да взимам успокоителни. Нещата наистина се нормализират като не мисля за това и съм спокойна.

rudy99

Мнение от rudy99 » 31 дек 2016 12:05

Ако имаше спомен за ухапване от кърлеж не бих изключил лаймска болест.

pinco

Мнение от pinco » 23 фев 2017 17:51

Направо си е лаймска болест и/или някоя от ко инфекциите...
50% от хронично болните нямат спомен за ухапване от кърлеж... а историята ти е сходна като на повечето засегати... никой лекар не знае какво ти е точно но ще те уверява че не е лаймска болест ако случайно се сетиш сама да попиташ... Направи си изследвания за ЛБ ако са положителни ще я потвърдят, ако са отрицателни обаче няма да я изключат....

Therapy Man

Мнение от Therapy Man » 23 фев 2017 23:23

Отговаряте с голямо закъснение. Изобщо нямате никакво основание да говориte за подобни болести. Късае се за Neurosis .

Отговори

Върни се в “ДРУГИ заболявания”