ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Дори в малки количества провокират стомашен дискомфорт
Схващането, че застрашават само жените е много грешно
Промените в изхожданията при бебето могат да насочат към серио...

Липса на мастна тъкан под петата

Заболявания, които още не са обособени в отделна група или просто не сте сигурни къде да пишете

Модератори: anna_media, админ, консултанти

night_rider85

Липса на мастна тъкан под петата

Мнение от night_rider85 » 06 юли 2014 01:50

Здравейте ! Мъж на 28 години съм. Като тинейджър претърпях катастрофа, вследствие на която загубих мастната тъкан под петата на лявото си стъпало. Така вече 14 години нямам пета и стъпвам направо върху кокала. Имам само направена пластика с присадена тънка кожа. За да си осигуря някакво частично удобство при ходене използвам самоделни стелки и възглавнички за под петата. С напредването на възрастта продължителността на ходенето ми намалява и болката се увеличава. Стелките, които се продават в специализираните магазини са ми били винаги крайно твърди, даже и силиконовите. Преди 4 години посетих медикотехническата лаборатория VIPPlus. Там обещаха, че ще ми излеят достатъчно меки силиконови стелки. Нищо подобно не се случи, а я водят за най-добрата фирма за изработване на ортопедични изделия. На операция за присаждане на мастна тъкан не смятам да се подлагам скоро. Та конкретно питането ми е, кой в България може да ми помогне за изработването на индивидуални стелки или обувки, които да са достатъчно меки и гъвкави за да ми осигурят нужния комфорт.
Благодаря !

д-р Цончев

Re: Липса на мастна тъкан под петата

Мнение от д-р Цончев » 15 юли 2014 16:04

При тези пробвали ли сте?
http://hodileko.bg/

ORTOS

Re: Липса на мастна тъкан под петата

Мнение от ORTOS » 23 яну 2017 16:46

Попаднахме на тази тема, в която се споменават магазините за ортопедични обувки ORTO'S (www.ortos.bg) (бивша верига магазини ХодиЛеко) и искаме да ви уведомим за една новост при нас - от скоро сме одобрени от Агенцията за Социално Подпомагане и при нас може да закупите ортопедични обувки с протокол от ЛКК и Заповед от Дирекция Социално Подпомагане. Предлагаме компютърна диагностика на стъпалото, индивидуализирани стелки, чорапи с медни нишки, ортопедични обувки и терапевтични обувки (за диабетно стъпало и други по-специфични състояния на стъпалото).

Отговори

Върни се в “ДРУГИ заболявания”