Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Три стъпки при ситуации "под пара"
Състоянието е познато още като „тризомия 21“
Тестове не установяват наличие на ебола
Щастливите и тъжните ходят различно
реклама

Синини по тялото !!!

Заболявания, които още не са обособени в отделна група или просто не сте сигурни къде да пишете

Модератори: anna_media, админ, консултанти

Синини по тялото !!!

Мнениеот vivere » 26 Май 2011 21:37

Незнам към кого да се обърна , напоследък кожата ми е станала много чувствитлна савсем малко да се ударя и ми стават синини, по по меките части. Досега много рядко са ми излизали , а на последък постоянно и незнам какво да правя дали е нещо сериозно,има ли смисъл да ходя на лекар ако някой знае или има някакви предположения да помогне :)
vivere

Re: Синини по тялото !!!

Мнениеот a_ilcheva » 26 Май 2011 22:24

Здравей,
преди време и на мен по същия начин ми се "появяваха" неочаквано синини по тялото - ръце, крака, все места където е допустимо да се удари човек. Но, се оказа че имам проблем с черния дроб, като си направих ПКК и биохимични показатели.
Така, че vivere поискай направление от личния лекар за ПКК (пълна кръвна картина) и биохимичен анализ, за да си спокоен/а. Може и да е жлъчка...но от тук така по описание не мога да ти кажа нищо определено.
Успех!!!
a_ilcheva

Мнениеот vivere » 27 Май 2011 09:36

Всъщност аз си мисля, че е от липса на витамини или нещо такова, защото аз найстина съм се ударила , но мерси много за савета ако продължат да ми излизат от най-малкото чукване ще отида надявам се да не е нещо сериозно:P
vivere

Мнениеот freesia_2 » 28 Май 2011 09:02

Провери си тромбоцитите!
freesia_2

Мнениеот д-р Цончев » 30 Май 2011 18:42

При чернодробни проблеми е възможно да настъпят нарушения в кръвосъсирването, както и със съдовете. Така че проблема трябва да се изследва комплексно.
д-р Цончев

Назад към ДРУГИ заболявания