Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
За това свидетелства периодичното му зачервяване
За какво трябва да внимавате обаче при консумацията им
Изчислете своя риск...
реклама

Синини по тялото !!!

Заболявания, които още не са обособени в отделна група или просто не сте сигурни къде да пишете

Модератори: anna_media, админ, консултанти

Синини по тялото !!!

Мнениеот vivere » 26 Май 2011 21:37

Незнам към кого да се обърна , напоследък кожата ми е станала много чувствитлна савсем малко да се ударя и ми стават синини, по по меките части. Досега много рядко са ми излизали , а на последък постоянно и незнам какво да правя дали е нещо сериозно,има ли смисъл да ходя на лекар ако някой знае или има някакви предположения да помогне :)
vivere

Re: Синини по тялото !!!

Мнениеот a_ilcheva » 26 Май 2011 22:24

Здравей,
преди време и на мен по същия начин ми се "появяваха" неочаквано синини по тялото - ръце, крака, все места където е допустимо да се удари човек. Но, се оказа че имам проблем с черния дроб, като си направих ПКК и биохимични показатели.
Така, че vivere поискай направление от личния лекар за ПКК (пълна кръвна картина) и биохимичен анализ, за да си спокоен/а. Може и да е жлъчка...но от тук така по описание не мога да ти кажа нищо определено.
Успех!!!
a_ilcheva

Мнениеот vivere » 27 Май 2011 09:36

Всъщност аз си мисля, че е от липса на витамини или нещо такова, защото аз найстина съм се ударила , но мерси много за савета ако продължат да ми излизат от най-малкото чукване ще отида надявам се да не е нещо сериозно:P
vivere

Мнениеот freesia_2 » 28 Май 2011 09:02

Провери си тромбоцитите!
freesia_2

Мнениеот д-р Цончев » 30 Май 2011 18:42

При чернодробни проблеми е възможно да настъпят нарушения в кръвосъсирването, както и със съдовете. Така че проблема трябва да се изследва комплексно.
д-р Цончев

Назад към ДРУГИ заболявания