Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Преценката зависи от няколко фактора
Повече от два милиона българи не се осигуряват
Тя унищожава три щама на менингокова бактерия
реклама

Първична хиперхидроза

Заболявания, които още не са обособени в отделна група или просто не сте сигурни къде да пишете

Модератори: anna_media, админ, консултанти

Първична хиперхидроза

Мнениеот bsplayer » 17 Авг 2007 12:33

Понеже имам същите проблеми,както са описани в Първичната хиперхидроза(обилно изпотяване на дланите на ръцете,стъпалата на краката и подмишниците-и като казвам обилно имам предвид че не спират да се потят и за секунда без значение при топло или студено време и то в промишлени количества,моля да ми кажете името на някакви определени хапчета които биха ми помогнали? Ходил съм при сумати лекари какви ли не лекарства и спиртове опитах но не помагат ни най малко.Едни от всички хапчета са:Neurolaxine,Транксен,Лудиомил,Белергамин.Ако знаете нещо ефикасно,моля да ми кажете,защото много ми пречи това изпотяване,както в работата така и в личния живот.
bsplayer

Мнениеот Д-р Янева » 17 Авг 2007 12:40

Има една серия с продукти за тяло Odorex- в аптеките, опитай първо с нея.
Д-р Янева

Мнениеот bsplayer » 17 Авг 2007 22:35

Благодаря за съвета Ви,но с това съм се пръскал и не помага.Затова после се обърнах към невролог и те ми изписваха тези хапчета.Затова ако знаете направо хапчета да ми кажете-защото ми се струва че с външно лекуване не става.Благодаря ви предварително.
bsplayer

Първична хиперхидроза

Мнениеот hrisssi_ » 25 Окт 2007 22:16

Опитайте с Odaban, продукта може да видите на http://www.odaban.com . Може да се достави и до България, цената на една бутилка е $18 с включени всички такси и доставка. Заплаща се при доставката.

Чувала съм че д-р Светлана Каваклиева (София) е специалист в борбата с хиперхидрозата

Успех
hrisssi_

Назад към ДРУГИ заболявания