Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Специалистите препоръчват енергичните тренировки
Съдържа важни хранителни вещества
Той е от основно значение в борбата с грипа
Или как да я възстановим от уврежданията през лятото
реклама

Първична хиперхидроза

Заболявания, които още не са обособени в отделна група или просто не сте сигурни къде да пишете

Модератори: anna_media, админ, консултанти

Първична хиперхидроза

Мнениеот bsplayer » 17 Авг 2007 12:33

Понеже имам същите проблеми,както са описани в Първичната хиперхидроза(обилно изпотяване на дланите на ръцете,стъпалата на краката и подмишниците-и като казвам обилно имам предвид че не спират да се потят и за секунда без значение при топло или студено време и то в промишлени количества,моля да ми кажете името на някакви определени хапчета които биха ми помогнали? Ходил съм при сумати лекари какви ли не лекарства и спиртове опитах но не помагат ни най малко.Едни от всички хапчета са:Neurolaxine,Транксен,Лудиомил,Белергамин.Ако знаете нещо ефикасно,моля да ми кажете,защото много ми пречи това изпотяване,както в работата така и в личния живот.
bsplayer

Мнениеот Д-р Янева » 17 Авг 2007 12:40

Има една серия с продукти за тяло Odorex- в аптеките, опитай първо с нея.
Д-р Янева

Мнениеот bsplayer » 17 Авг 2007 22:35

Благодаря за съвета Ви,но с това съм се пръскал и не помага.Затова после се обърнах към невролог и те ми изписваха тези хапчета.Затова ако знаете направо хапчета да ми кажете-защото ми се струва че с външно лекуване не става.Благодаря ви предварително.
bsplayer

Първична хиперхидроза

Мнениеот hrisssi_ » 25 Окт 2007 22:16

Опитайте с Odaban, продукта може да видите на http://www.odaban.com . Може да се достави и до България, цената на една бутилка е $18 с включени всички такси и доставка. Заплаща се при доставката.

Чувала съм че д-р Светлана Каваклиева (София) е специалист в борбата с хиперхидрозата

Успех
hrisssi_

Назад към ДРУГИ заболявания