Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
По „Лична свобода и право на избор" сме на 77 място
Отбелязваме го за пета поредна година
Какво количества захар на ден може да обработи организма?
реклама

molq za savet

Заболявания, които още не са обособени в отделна група или просто не сте сигурни къде да пишете

Модератори: anna_media, админ, консултанти

molq za savet

Мнениеот gencheva » 01 Ное 2009 09:28

molq za savet.Imam ujasen sarbej i za4ervqvane vanscho okolo anusa i po vanschite i vatreschite sramni ustni.Na kakvo moje da se dalji tova i kak da se spravq s problema?
gencheva

Re: molq za savet

Мнениеот cveteto70 » 01 Ное 2009 09:44

понеже аз имам същия проблем от много години ще ви кажа какво да направите а вие сама ще си решите нещата по нататък.първо трябва да си изследвате кръвната захар защото ако е повишена може да имате гъбички който се развиват в сладка среда.също от пиенето на много антибиотици могат да се получат гъбички.най-добре отидете в някоя лаборатория да ви се направи микробиологично изследване.тогава въз основа на резултата ще ви се назначи лечение.сърбеж се получава и при хемероиди.
cveteto70

Мнениеот gencheva » 01 Ное 2009 12:10

mnogo vi blagodarq za barziq otgovor.4e imam hemoroidi - da, no v momenta ne me bolqt i ne sa vazpaleni.Az si mislq da ne e ne6to genikologi4no.A kravna zahar do sega ne sam izsledvala.
gencheva

Мнениеот cveteto70 » 01 Ное 2009 16:15

при хемероиди има сърбеж.както ви казах добре е да си пуснете едно изследване за кръвна захар.пишете ми какво е станало ако мога ще ви помогна.
cveteto70

Назад към ДРУГИ заболявания