Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Не просто на лошо стечение на обстоятелствата
Нова концепция обещава надхитряне на ХИВ-вируса
Бръчки, кръгове, торбички...
реклама

molq za savet

Заболявания, които още не са обособени в отделна група или просто не сте сигурни къде да пишете

Модератори: anna_media, админ, консултанти

molq za savet

Мнениеот gencheva » 01 Ное 2009 09:28

molq za savet.Imam ujasen sarbej i za4ervqvane vanscho okolo anusa i po vanschite i vatreschite sramni ustni.Na kakvo moje da se dalji tova i kak da se spravq s problema?
gencheva

Re: molq za savet

Мнениеот cveteto70 » 01 Ное 2009 09:44

понеже аз имам същия проблем от много години ще ви кажа какво да направите а вие сама ще си решите нещата по нататък.първо трябва да си изследвате кръвната захар защото ако е повишена може да имате гъбички който се развиват в сладка среда.също от пиенето на много антибиотици могат да се получат гъбички.най-добре отидете в някоя лаборатория да ви се направи микробиологично изследване.тогава въз основа на резултата ще ви се назначи лечение.сърбеж се получава и при хемероиди.
cveteto70

Мнениеот gencheva » 01 Ное 2009 12:10

mnogo vi blagodarq za barziq otgovor.4e imam hemoroidi - da, no v momenta ne me bolqt i ne sa vazpaleni.Az si mislq da ne e ne6to genikologi4no.A kravna zahar do sega ne sam izsledvala.
gencheva

Мнениеот cveteto70 » 01 Ное 2009 16:15

при хемероиди има сърбеж.както ви казах добре е да си пуснете едно изследване за кръвна захар.пишете ми какво е станало ако мога ще ви помогна.
cveteto70

Назад към ДРУГИ заболявания