Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
От кого може да се приема и от кого не билката?
За някои некомфортни състояния в женската част на месеца
Влияят на чувството за ситост и апетит
реклама

ЖЪЛТИ ИЗПРАЖНЕНИЯ

Модератори: админ, консултанти

ЖЪЛТИ ИЗПРАЖНЕНИЯ

Мнениеот dimitriq76 » 14 Авг 2009 18:38

Много съм претиснена детето ми е на 5г миналия четвъртак повърна през ноща веднъж .След това на следващия ден нищо не яде и се оплакваше от корем .Във съботата имаше светло жълти изпражнения .Така продължава вече 4 дни ,правихме изследвания на урината нищо няма всичко е в норма ,вчера направихме и пълни кръвни изследвания като и пълни чернодробни също няма нищо което да не е в норма .Педиятъра ни казва ,че е чревна инфекция някаква и ме кара да му давам печени ябълки и моркови.Днес изпражненията са по тъмно жълти като има и по тъмни от жълто кафяви .Възможно ли е детето да има някакво заболяване а кръвните изследвания и урината да са нормални .Ходи веднъж на ден по -голяма нужда .Моля ви дайте ми съвет след колко време ще се нормализират изпражненията му и какво да правя какви други излезвания да му направя .Благодаря предварително за отговора .Няма температура и други оплаквания!
dimitriq76

Re: ЖЪЛТИ ИЗПРАЖНЕНИЯ

Мнениеот д-р Цончев » 14 Авг 2009 18:51

Не виждам нещо притеснително в случая. След като изпражненията потъмняват, вероятно състоянието се подобрява. Ако имаше някакво съмнение за хепатит, това щеше да се позитивира в лаболаторните изследвания. Детето нали е бодро, в добро общо състояние, играе?
д-р Цончев

Мнениеот dimitriq76 » 14 Авг 2009 18:56

Да играе храни се със повече храни от рода супа пилешка ,бисквити ,солети ,яде бял шоколад ,сладолед яде почти всеки ден .Мляко данонино ,кросани банани ,ябълки .Направихме изследванията кръвните и урината и ни казаха да не се безпокоим защото няма никакви промени нито в урината нито в кръвта .При това изпражненията са оформени не са течни или кашави .Веднъж на ден ходи . Първите дни бяха светло жълти ,а два дни са по - тъмно жълти .Дано да се нормализират .Благодаря ви за отговора !
dimitriq76

Мнениеот д-р Цончев » 14 Авг 2009 18:59

Спокойно, ще се нормализират.
д-р Цончев

Мнениеот dimitriq76 » 14 Авг 2009 20:34

Много ви благодаря за бързия отговор!
dimitriq76

Назад към Децата