ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Не всички последствия се усещат на момента!
За мъжете, които искат да станат бащи на здрави деца
Бета глюканът е сред най-мощните имуностимулатори

Проблеми с дишането

Модератори: админ, консултанти

Mladomomche

Проблеми с дишането

Мнение от Mladomomche » 17 май 2017 02:57

Здравейте на 23 години съм.Имам някаква кашлица от време на време когато се задъхам или при физически усилия беше ме страх да отида на лекар ,но се реших да отида защото от 6 месеца ми се връща някаква болка в гърдите със суха кашлица и понякога с храчки чувствам се отпаднал също. от тези 6 месеца всеки месец бях постоянно за няколко дена в месеца с лоша кашлица като започва от сухо гърло и болки в гърлото после гърлото отминава и минава към гърдите.Имам и друг проблем ,когато поема дълбоко въздух и започвам да кашлям понякога. Или когато бягам на пътеката започвам да кашлям и отидох на лекар май месец направих си снимка на бял дроб като ренгенолога ми каза имаш бронхит и написа( Усилена структура в интерстициума перибронхиално без инфилтрации) но когато отидох на пулмолог ми каза всичко ти е наред снимката е нормална нямаш никакви признаци на бронхит.Изследва ме с някаква машина за продухване каза нямаш асма ,но имаш някакъв хроничен фарингит за който да вземам фортекал,но не го вземам поради многото му странични ефекти.Имам и проблем с носа от години не мога да дишам с него и той каза ,че може това да предизвиква фарингита или някоя банална алергия.И постоянно издавам някакъв звук каточели имам нещо заседнало в гърлото а нямам.Прикачвам и снимки от снимката на белия дроб и изследванията може вие да видите нещо друго защото до ден днешен си кашлям и бягам на патеката кашляйки.И лекаря ми каза ,че може би от прахоляка във фитнеса. http://prikachi.com/images.php?images/896/9122896s.jpg http://prikachi.com/images.php?images/898/9122898V.jpg http://prikachi.com/images.php?images/899/9122899z.jpg

д-р Цончев

Re: Проблеми с дишането

Мнение от д-р Цончев » 22 май 2017 21:44

На белия д роб виждам бронхитни изменения, нищо особено притеснително

Mladomomche

Мнение от Mladomomche » 24 май 2017 11:05

Възможно ли е от тях да кашлям постоянно?

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 27 май 2017 08:17

Да, това може да се очаква.

Mladomomche

Мнение от Mladomomche » 28 май 2017 00:37

С какво да се лекувам ?

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 31 май 2017 20:32

Евентуално муколитици от типа на АЦЦ и Мукосолван.

Отговори

Върни се в “Бели дробове и плевра. Пневмония”