ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Зачеването на момиче наистина е майсторлък
Най-силно засегнати са раменният и тазовият пояс
Сдружение „Зачатие“ отново ще раздаде ваучери за подпомагане н...

до д-р Цончев спешно

Модератори: админ, консултанти

teaq

до д-р Цончев спешно

Мнение от teaq » 13 мар 2017 21:22

Здравейте д-р Цончев дъщеря ми е на 13 г и преди 3 месеца и откриха поне така ми казаха козметичен пролапс на митралната клапа,незнаам какво значи козметичен.Но друг ми е въпроса днес и откриха пневнония вляво,сърдечно съдова сянка -неувиличена до тук добре но кое ме притесни -----Промининра вляво дъгата на трункус пулмоналис,това ме претиснява ,много ви моля кажете ми това опасно ли е и какво е,защото днес чувах само отговори като това е нищо повече кръвноснабдяване и това,а кардиолога който и откри пролапса каза че не е опасен,защото е козметичен стига да не се огъне едната клапа и тогава кръвта нахлува в предсърдията,да не е станало това и това дето ви го написах по горе -Промининра вляво дъгата на трункус пулмоналис,да е огъване на клапата.Моля ви много съм притеснена0ще се радвам да ми отговорите.Приятна вечер

д-р Цончев

Re: до д-р Цончев спешно

Мнение от д-р Цончев » 14 мар 2017 15:28

Нищо страшно няма, това са анатомични особености и вас въобще не ви касаят. Детенцето ще си расте здраво и право като всички останали, пролапсът ще му се затвори след някоя друга година.

teaq

Re: до д-р Цончев спешно

Мнение от teaq » 20 мар 2017 01:35

Много ви благодаря д-р Цончев

Отговори

Върни се в “Бели дробове и плевра. Пневмония”