ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Откри френски научен екип
Доколко правилно е да се отрича който и да е от двата вида?
Опасността идва от жената кръводарител.

Не спирам с пневмониите

Модератори: админ, консултанти

pnevmoniqta2017

Не спирам с пневмониите

Мнение от pnevmoniqta2017 » 18 фев 2017 23:24

Здравейте пише ви момче на 19 години , от 2014 насам всяка година от периода декември - март карам поне 1 пневмония и 1 бронхит.Положението взе да става много зле , в момента сме февруари и точно в момента съм със кашлица която няма изкашляне и от 2-3 часа насам ми се появи температура 37.0 , правили са ми изследвания за белодробни болести и прочие , ходил съм при специалисти на бели дробове и казват че нищо ми няма , но ако всяка година пукам по една пневмония едва ли ми остават повече от 6-7 години дори по малко хаха , отностно температурата и кашлицата които са ми в момента са ми до болка познати и сам си знам диагнозата , въпроса ми е какво може да се направи за да спра да обръщам всяка настинка на белодробно мъчение всеки път , започнах да се депресирам и да се плаша и какво ли не ми минава през главата , пушач съм - не пуша много максимум 2-3 на ден(леки) Моля помогнете с каквото можете , тормозя се от много време и сега в понеделник пак ще трябва да не ходя на училище а да ходя на снимка на бели дробове и евентуално да лежа в болницата , всички доктори ми казват че съм добре и нищо ми няма а бронхитите и пневмониите си ме изяждат с пълна сила ... моля за помощ

д-р Цончев

Re: Не спирам с пневмониите

Мнение от д-р Цончев » 21 фев 2017 21:34

Пневмониите доказани ли са на рентген, да не става въпрос само за бронхити?

pnevmoniqta2017

Мнение от pnevmoniqta2017 » 23 фев 2017 08:30

Доказани с снимка.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 26 фев 2017 21:37

В такъв случай - няма начин, антибиотик до излекуване, след което имуностимулатори и противогрипни ваксини в края на лятото за превенция.

Отговори

Върни се в “Бели дробове и плевра. Пневмония”