ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Анатомично органът наподобява структурата на лимфен възел
Оказва се, че средата не е толкова ключова

Сърцебиене и висока горна граница

Хипертония, Аритмии, сърдечна недостатъчност, атеросклероза, Исхемична Болест на Сърцето, перикардит

Модератори: админ, консултанти

Shaider
Контакти:

Сърцебиене и висока горна граница

Мнение от Shaider » 12 юли 2018 20:58

Здравейте, наскоро претърпях операция (преди 2 дни) на фимоза, извършена с пълна упойка. В продължение на 2-3 дни имам световъртеж/замайване, днес обаче при мерене на кръвното установих ,че варира между 168/56, 151/83, 156/67, 161/75.. т.е. горната граница ми е висока при нормална долна и пулсът също е нормален. Освен това усещам как сърцето ми бие много силно... В комбинация със замайването е доста неприятно. моля да ми кажете на какво може да се дължи, пил съм антибиотик Монурал 3г преди 2 вечери, пише, че може от него да е, съмнявам се упойката да ме държи толкова дълго. Благодаря предварително!
Уважаеми читатели, и вие сте разработка на военните!!! Аз съм бай Шиле Попюрданов, не си казвам истинското име от съображения за сигурност!

Shaider
Контакти:

Re: Сърцебиене и висока горна граница

Мнение от Shaider » 12 юли 2018 21:02

п.с. Урологът, който ме оперира каза, че не можело да е от упойката,да съм пиел повече вода, което и правя в достатъчни количества за сезона. :)
Уважаеми читатели, и вие сте разработка на военните!!! Аз съм бай Шиле Попюрданов, не си казвам истинското име от съображения за сигурност!

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 16 юли 2018 19:42

Не е от упойката, добре е да ви види ЛЛ и да прецени ситуацията.

Shaider
Контакти:

Мнение от Shaider » 25 юли 2018 04:06

Благодаря ви за отговора -причината всъщност, се оказа много глупава - ръчният ми часовник в смущавал апарата, тъй като има вграден радиоприемник, кръвното ми е реално 120/75. :lol:

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 25 юли 2018 22:08

Ха, интересен ефект ако е вярно...

yellowsubmarine

Мнение от yellowsubmarine » 27 юли 2018 08:24

Само като видях такива огромни разлики, щях да питам с какво се мери кръвното? Ако имате електронен апарат, вместо стандартния с помпичката, го изхвърлете веднага!
P.S. Виждал съм кръвно да се мери и с шивашки метър на ръката и пръстен на конец отгоре :lol:
Не си играйте на тото!

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 01 авг 2018 22:08

В интерес на истината това с пръстена съм го изследвал и прилича да е вярно, колкото и непрофесионално да звучи...

Отговори

Върни се в “Артериална Хипертония. Повишен холестерол. Инфаркт”