ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Риби в депресия помагат за разработване на антидепресанти
Мнението е на експерти по въпросите на грипа
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Може ли един размер да пасне на всички мъже?

сърдечни клапи!

Хипертония, Аритмии, сърдечна недостатъчност, атеросклероза, Исхемична Болест на Сърцето, перикардит

Модератори: админ, консултанти

Queens

сърдечни клапи!

Мнение от Queens » 01 окт 2017 17:04

Имам един въпорс, моля който е минал по- този път да ми отговори дали е нормално!
мои близък човек е в болница! Там са пуснати необходимите изследвания, направени необходите кръвни тестове и т.н.
думите на доктора са: "че е със една разширена клапа, а другата стеснена! Но вените са ок, което е добре...". Като ддобавя, че ако не се направи операция х дават 1 месец живот! :shock: .
направена й е кръвна картина/тест.
в същото време е 'пусната" да си ходи в къщи1
тук е въпросът, ако е толкова спешно не трябва ли да бъде изпратена директно за оперцаия?? тя ли се оправя от тук нататък. Самата тя е готова на това, но въпреки това нее в болницата!
здравно осигурена е.
Въпросителните ми са, ЛЛ ли ще я изпрати в такъв случай? изобщо какво да правим? бихте ли ни посъветвали?
благодаря предварително!!!
Извинпвам се, че не употребявам мед термини!

д-р Цончев

Re: сърдечни клапи!

Мнение от д-р Цончев » 04 окт 2017 21:00

Трябва кардиолог да издаде направление за прием - в кардиохирургия или кардиология - в зависимост от състоянието на пациента.
Но такива прогнози като "1 месец живот" аз лично считам за непрофесионални, особено пък ако върнеш човека в къщи и нищо не му предложиш...

Отговори

Върни се в “Артериална Хипертония. Повишен холестерол. Инфаркт”