ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Стандартното лечение на киселини може да увреди черния дроб
Аспермия - причини, симптоми и лечение
Отключва осезаеми промени в детския мозък

Болки и изтръпване на лявата ръка,моля помогнете!

Хипертония, Аритмии, сърдечна недостатъчност, атеросклероза, Исхемична Болест на Сърцето, перикардит

Модератори: админ, консултанти

Istatev

Болки и изтръпване на лявата ръка,моля помогнете!

Мнение от Istatev » 30 сеп 2017 20:05

Здравейте!
От няколко дни имам болки в лявото рамо,болки и изтръпване на пръстите,иглички,чувство за леко свиване и усещане че длънта е ледено студена от външната страна а реално не е толкова голяма разликата в температурата на двете ръце.Често като изтръпването и болката преминават усещам силно затопляне и мръвучкане по външната страна на ръката.Също и болка в плешката,под нея и между двете която отива към врата но не често се усеща в него.Това с болката в рамото и изтръпване на малкия и безименния пръст го имам от година и половина.Притеснявам се до днес да не е нещо от сърцето.Започнах да получавам паник атаки.Имах високо кръвно но от 2 години го лекувам с небилет и пренеса.Кръвните са ми добре нямам висок холестерол.Много често имам дискомфорт и стягане в гърдите но след толкова кардиологични прегледи никой лекар не намира проблем или причина това да е от сърцето.Всичко това не се провокира от физическо натоварване!Ходих на невролог и там не намериха проблем.Според Вас към кого да се обърна?Пак ли кардиолог(правено ми е и вело преди 2 месеца с натоварване до 150в с перфектни резултати))или пак невролог да посетя?Забравих да кажа момче на 23 години.Благодаря Ви!

Istatev

Re: Болки и изтръпване на лявата ръка,моля помогнете!

Мнение от Istatev » 30 сеп 2017 21:03

Понеже не намерих как да променя мнението искам да добавя болката се разпространява и по лявата половина на гърба.Благодаря!

veselin ivanov

Мнение от veselin ivanov » 01 окт 2017 18:51

Имах високо кръвно но от 2 години го лекувам с небилет и пренеса.!!!

ПИЙ ,...БОЗА ,И КОМПОТИ, ГРОЗДЕ И СТАФИДИ ЯЖ....СПРИ ДА ЯДЕШ МЛЕЧНО КИСЕЛИ ХРАНИ,.............ЯЖ МАЗНИ РИБКИ!

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 04 окт 2017 20:56

Според описанието проблема е повече за невролог, не е кардиологичен във всеки случай.

Отговори

Върни се в “Артериална Хипертония. Повишен холестерол. Инфаркт”