ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Скокът на грипния вирус ще респектира всеки атлет
Успокоява стомашно-чревния тракт и улеснява откашлянето.
Не ползвайте най-високия градус
Плевралният излив може да е причина за задух

Лека болка в лявата лопатка и ръка...

Хипертония, Аритмии, сърдечна недостатъчност, атеросклероза, Исхемична Болест на Сърцето, перикардит

Модератори: админ, консултанти

deluchi

Лека болка в лявата лопатка и ръка...

Мнение от deluchi » 22 ное 2016 11:17

Здравейте,

Имам следния проблем.От известно време имам болки в лявата лопатка,гърба и понякога в ръката.Но болката не е постоянна,а като пулсираща.От време на време се мести по дясната част на гърба и ръката,а от време на време пулсира и в краката.На 27 години съм и съм бил пушач 10г - почнах на 15 и ги спрях на 25.От 2 години не съм активен пушач,а паля много рядко и то като съм много пиян и само по 1-2 цигари.Лятото имах проблем и вдихнах веднъж кръвно 150/100.Личната ми даде Небилет.Пих го няколко дни,но усетих че се задъхвам и съм много немощен и ми каза да го спра.От време на време пия валериян,мента и глок ако ми стане некомфортно.Пия бира и то редовно-всеки ден по 2литра.След проблема с кръвното я намалих на литър и то само вечер.Преди месец след доста силен запой и бая цигари се сабудих през ноща с много силна болка в целия гръб.На следващия ден намаля и така след 2 дни изчезна.В момента усещам дискомфорт когато вървя по-дълбо време.Водя много заседнал начин на живот,системен администратор съм и по цял ден седя на стол пред компютър.Въпроса ми е,дали според вас съм прекарал някакъв лек инфаркт или тялото ме предупреждава за наближаващ такъв?Другия месец мисля да мина и на кардиолог.На 27 съм,55 кг, 175 висок.

д-р Цончев

Re: Лека болка в лявата лопатка и ръка...

Мнение от д-р Цончев » 23 ное 2016 14:49

Никакъв инфаркт не е, спокойно. Вероятно е от неправилна стойка пред компютъра.

Отговори

Върни се в “Артериална Хипертония. Повишен холестерол. Инфаркт”