ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
На какво се дължи?Какви могат да бъдат оплакванията?
Не всички последствия се усещат на момента!
Мъчителна за болния и околните

Вдигам кръвно

Хипертония, Аритмии, сърдечна недостатъчност, атеросклероза, Исхемична Болест на Сърцето, перикардит

Модератори: админ, консултанти

D_Kehayov
Контакти:

Мнение от D_Kehayov » 30 апр 2007 19:28

Здравейте,
нашите диагностични въжделения са под всяко заболяване да хванем подлежащото системно заболяване. За да посетите психиатрията вероятно Вашата сензитивност и емоции играят голяма роля в същтността на организма Ви, това може да предизвика страх, боязливост и загуба на вътрешно доверие, можете да изпитвате дори и ненужни страхове и емоционално объкване.
МОЛЯ, ИМАЙТЕ ПРЕДВИД ЧЕ ЗАДЪЛБОЧЕНИТЕ ЛЕКАРСКИ КОНСУЛТАЦИИ НЕ МОГАТ ДА СА БЕЗПЛАТНИ !
http://www.medicine-bg.net

Kyp1954

Мнение от Kyp1954 » 01 май 2007 15:29

дива написа:Кур 1954,писах ви на лични,ако не ви затруднява ми пишете нещо.
Дива, отговорих ти чак днес, понеже не бях в София около празницитв. Напълно съм съгласен с начина!
Предпочитам надпис "Вход забранен", вместо "Изход няма".

дива

Мнение от дива » 02 май 2007 10:26

Благодаря за отговора!Може да се каже,че това е някакъв светъл лъч за мен,някакво успокоение.Интересно защо при този метод не го вдигам?Ще продължа така.

Kyp1954

Мнение от Kyp1954 » 02 май 2007 12:53

дива написа:Благодаря за отговора!Може да се каже,че това е някакъв светъл лъч за мен,някакво успокоение.Интересно защо при този метод не го вдигам?Ще продължа така.
Дива, вероятно в действителност нямаш високо кръвно а при меренето го вдигаш пред мисълта, че може да е високо.
Дано да е така :lol:

koko34

Мнение от koko34 » 05 май 2007 23:09

Здравейте,много се радвам ,че след много лутане из нета намерих моята болна тема,имам същия проблем и досега си мислех ,че го имам само аз.Аз съм на 30-години и от година и половина ,поне така си мисля имам високо кръвно(и то само като отида да ми го мери лекар),като вляза в болницата и сърцето ми започва да бие с лудо темпо,изпотяват ми се дланите и.тн.От една година съм на бета лок зок по 1 на ден,ходих на кардиолог и той ми назначи това лечение,през какви ли изследвания не минах за да установя от къде идва това високо кръвно,но всичко излизаше в границите,а най-странното беше ,че в къщи като си го мерех на спокойствие с какви ли не апарати беше 120/80 а когато ми го мереше лекар ги беше страх да ми го кажат да не припадна,от година имам фобия от болници, високо и наскоро и от открити пространства,преди месец се реших да отида на психоаналитик,което се оказа голям плюс за мен,психоаналитика ми препоръча :aconitum napellus 30ch,което ми се отрази страшно добре,вече откритите пространства не означаваха проблем за мен,а също така и по-добре ми се понасяше височината.Кръвното ми след този хомеопат беше 110/70-65(с ръчен апарат,защото на елекронните не вярвам),на следващия сеанс това го казах на психоаналитика,при което той ми каза да спра бета лока,но аз не го спрях преди да се консултирам с кардиолог.На следващия ден ми се наложи да си правя едно по-специално медицинско на което се беше наложило да си правя кардиограма,и уж както си мислех ,че съм с нормално кръвно,по-време на кардиограмата целия почервенях, изпотиха ми се пак ръцете,както при и другите кардиограми и мерене на кръвно в болница,кардиоаграмата показа ,че ми е ускорен пулса и високо кръвното!!!!
Моля Ви за помощ,покажете ми правилния път,защото от година се лутам и се чудя имам ли кръвно,нямам ли???
Мисля да пътувам за чужбина ,но това ме спира.Всеки доктор ми дава различни съвети и вече съвсем съм се объркал,затова разчитам на хора с този пробем ,като моя да споделят някакъв опит.
Аз съм от Варна и ще се радвам ако ми препоръчате подходящи доктори в града.
Последна промяна от koko34 на 06 май 2007 11:51, променено общо 1 път.

Kyp1954

Мнение от Kyp1954 » 06 май 2007 07:13

Имате ли някакви оплаквания? При високо кръвно обикновено човек има главобол отзад в тила. Ако нямате никакви оплаквания и в къщи кръвното при вашето мерене е нормално, хич не ви трябва да ходите по лекари, понеже те ще ви разцентроват целия организъм. Ще свикнете с хапчета още от младини. Що се отнася до електронните апарати, има една марка която мери точно - OMRON. Имам 2 броя в къщи и гаранцията ми за тях е 100%. Преди десетина дни купих и на баба ми от "Цариградско шосе 113" (бившата София Прес), ет 4.
Модела е М3 (ем три) и е много модернизиран. Струва 107 лева, а можеш да си купиш и токоизправител, който е 15 лева.

koko34

Мнение от koko34 » 06 май 2007 11:45

Kyp1954 написа:Имате ли някакви оплаквания? При високо кръвно обикновено човек има главобол отзад в тила. Ако нямате никакви оплаквания и в къщи кръвното при вашето мерене е нормално, хич не ви трябва да ходите по лекари, понеже те ще ви разцентроват целия организъм. Ще свикнете с хапчета още от младини. Що се отнася до електронните апарати, има една марка която мери точно - OMRON. Имам 2 броя в къщи и гаранцията ми за тях е 100%. Преди десетина дни купих и на баба ми от "Цариградско шосе 113" (бившата София Прес), ет 4.
Модела е М3 (ем три) и е много модернизиран. Струва 107 лева, а можеш да си купиш и токоизправител, който е 15 лева.
нямам никакви оплаквания или болежки в главата или където и да е

koko34

Мнение от koko34 » 06 май 2007 12:09

koko34 написа:
Kyp1954 написа:Имате ли някакви оплаквания? При високо кръвно обикновено човек има главобол отзад в тила. Ако нямате никакви оплаквания и в къщи кръвното при вашето мерене е нормално, хич не ви трябва да ходите по лекари, понеже те ще ви разцентроват целия организъм. Ще свикнете с хапчета още от младини. Що се отнася до електронните апарати, има една марка която мери точно - OMRON. Имам 2 броя в къщи и гаранцията ми за тях е 100%. Преди десетина дни купих и на баба ми от "Цариградско шосе 113" (бившата София Прес), ет 4.
нямам никакви оплаквания или болежки в главата или където и да е,благодаря за съвета,наистина искам да си взема такъв,но искам да съм сигурен ,че мери точно,имам един електронен немски за китка,но ми го измерва прекалено ниско и си мисля ,че няма нищо общо с реалността

Kyp1954

Мнение от Kyp1954 » 06 май 2007 19:45

koko34 написа:
koko34 написа:
нямам никакви оплаквания или болежки в главата или където и да е,благодаря за съвета,наистина искам да си взема такъв,но искам да съм сигурен ,че мери точно,имам един електронен немски за китка,но ми го измерва прекалено ниско и си мисля ,че няма нищо общо с реалността
На китка НЕ! Независимо каква марка е, апарат на китка не мери точно. Ти нямаш кръвно. Само си внушаваш. Откажи се от меренето за да не се поболееш.
Бъди жив и здрав!

Jiksa123@mail.bg

Re: Вдигам кръвно

Мнение от Jiksa123@mail.bg » 03 юни 2017 13:05

На 22 съм вдигнах високо кръвно изписаха ми небилет по половин от както го пия осештам залитване като съм прав
И имам страх от мерене на кръвно като го меря първият път в 150 ма 90 и пулса околко 100 със сяко следващто мерене пада пулса и кръвното.Каза ми да ги увелича по 1 на ден ако не спадне

Отговори

Върни се в “Артериална Хипертония. Повишен холестерол. Инфаркт”