ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Риби в депресия помагат за разработване на антидепресанти
Мнението е на експерти по въпросите на грипа
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Може ли един размер да пасне на всички мъже?

Болка в областа на сърцето и гърдите но не самото сърце. Пом

Хипертония, Аритмии, сърдечна недостатъчност, атеросклероза, Исхемична Болест на Сърцето, перикардит

Модератори: админ, консултанти

д-р Цончев

Re: Болка в областа на сърцето и гърдите но не самото сърце. Пом

Мнение от д-р Цончев » 25 апр 2016 21:01

Добре е това кръвно, според мен прекалено много се притеснявате. Естествено самата бременност е предпоставка както за подобни оплаквания, така и за подобни притеснения.

Stefan2040

Re: Болка в областа на сърцето и гърдите но не самото сърце. Пом

Мнение от Stefan2040 » 16 фев 2017 00:36

Здравейте,
На 28 години съм и имам същия проблем. Ходих по кардиолози и невролози но пак зле. Но имам собствено решение което доста ми помага. Зарязах колата започнах да ходя колкото се може повече пеш и на разходки с това компенсирам многото стоене на комютър и седналото положение. Диклак не барам получих кородия на стомаха от него. Така помолих за нещо много леко за кръвно и много леки успокоителни. Това е защото съм по емоционален и като зопочне вечер кризата се шашкам и го мисля и става по зле. Неприятното усещане предизвиква притеснение, притеснението предизвиква по силно неприятно усещане което води до проблемите с кръвното и тн. Храната ,спрете да преяждате или да ядете повечко вечер също го предизвиква. Тези методи дават ефект но знайте, че този проблем да го получите е трябвало години стрес, много часове компютри и други проблеми. За това поспрели не спирайте разхоките и не започвайте пак обилното хранене. За работа на всеки 50 мин ставайте за 10 мин и просто направете някои кръг на офиса знам, че другите гледат странно но незнаят какво преживяваме. Не задържайте нервите във вас споделяйте проблите със близки, проблема е нервно психологически и за това трябва да се облекчава физиката и психиката. Който иска да се свърже с мен пишете майл на stefan.stanchev88@gmail.com.88 бих споделил по подробно със всеки как се боря с проблема.

Отговори

Върни се в “Артериална Хипертония. Повишен холестерол. Инфаркт”