ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Дефицитът на витамин B3 може да доведе до безсъние
Може ли един размер да пасне на всички мъже?
България е от малкото страни, където билката вирее свободно

Противозачатъчни таблетки - оргсментил

Модератори: админ, консултанти

Alenafanela

Противозачатъчни таблетки - оргсментил

Мнение от Alenafanela » 25 авг 2017 14:47

Здравейте,
Казвам се Цвети , на 18г. съм. Имам проблеми с менструацията , не е редовна , затова ходих в София на гинеколог , от който не останах доволна. Доцент Сираков , работи в "Майчин дом " , специалист е в тази област , та той без да ме погледна на ултразвук ми предписа ограментрил 5дни по 2 таблетки , странното беше ,че не ми подейства , след което пак отидох да разбера защо и отново ми каза да го пия да видим какво ще стане ? Как може това са хормонални препарати не бонбони да ми ги предписва просто ей така. Забравих бях и на гинеколог в Пловдив преди да ходя при него и той ми пусна хормонални тестове , които показаха ,че всичко е в норма даже и и много добре.Рой ме погледна и на ехограф и ми каза ,че всичко е наред. Та откакто пия оргаюентрил само пълнея , нито ми действа нито нищо , да не говорим че вече го няма и по аптеките и ще трябва да прекъсна просто ей така , тоест е нямало никакъв смисъл досега. Въпросът ми е защо пълнея? И знам че не е толкова важно , по важно е да ми е добре здравето , но като нито едното не е наред . Спрях да го пия преди 2 седмици , исках да попитам кога ще отмине този ефект на пълненето или по-скоро колко след последното хапче действа н хормоните. От него само дето ми се разби хормоналния баланс . Благодаря предварително , а за МЦ мисля да изчакам та да видя дали ще се нормализира сам , ако не стане ще отида при по-загрижен доктор, този само дето всеки път взима по 50лв за 5мин.

Отговори

Върни се в “Лекарства, медикаменти, билки”