ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Биотинът е част от витамините от група В (В7)
О, да, има разлика, убедете се сами
Пийте чай от джинджифил
Чупенето на ноктите през зимата има решение

За или против стероидите

Модератори: админ, консултанти

anabolnisteroidi

За или против стероидите

Мнение от anabolnisteroidi » 21 апр 2014 18:26

Здравейте ,
Казвам се Данчо на 17 години от София. Още съм ученик във столичната гимназия Джон Атанасов.Имам много голяма дилема пред мен.Дали да взема стероиди да стана по здрав и релефен.Много ми се ще да кача няколко килограма муксулна маса за няколко месеца.Но всъщото време искам и релеф, тоест искам плочки и голям гръм , големи бицепси трицепси. В момента съм по- дебеличък.Мислех си за цикъл със анавар , стромба , метан , дека-дураболин , винстрол , параболан , примобалан , анаболен пак , тестостерон , Тест Е ( Енатат ), Тест П (Пропионат ) и може би малко туринабол със сустанон. Много неща са знам, но пък ще има много силен анаболен ефект , анаболните стероиди не мисля че са нещо вредно. Зобил съм няколко пъти но с малко неща и нищо не стана.Взимах няколко пъти само стромба по 70мг на ден и нищо не направих.Може би има само един продукт от които съм оставал доволен е стромбата на алфа фарма ето тази Mod edit Получих сила и леко релеф от нея и то без да ходя на фитнес дори. Представям си тази година ако почна и да тренирам , резултатите ще се уникални
.Пробвал съм всякакви продукти и марки - Биотеч , Генезис Фарма ,Бритиш Драгон , Алфа Фарма , Нас Фарма ,Ахио Лабс , абе вопще всичко съм пил , но даже не ходи на фитнес може би от там идва целия проблем. Абе незнам но този път съм решил да ходя поне веднъж седмично на фитнес с баща ми .Той е бодибилдър но немога да мъ кажа че зимам стероиди - страх ме е. В форума на Теен проблеми нет мисля да си поствам резултатите от цикъла .Ако някои може да ми предложи какво още да вкиоча към цикъла ми да ми пише.

д-р Цончев

Re: За или против стероидите

Мнение от д-р Цончев » 22 апр 2014 13:32

Не е добра тази идея според мен.

razr88

Мнение от razr88 » 16 юни 2014 22:57

Не знам дали тази тема е шега,но тези препарати явно само си ги чувал и нищо не разбираш,но такъв цикъл и Рони Колман не прави.Винстрол и Стромба е едно и също, просто едното е инжекция другото хапчета и оттам съдя,че не знаеш какво правиш или се майтапиш,но от тези препарати дето си ги изредил хората си правят циклите с 2,най-много 3 от тях,но всичките наведнъж...не знам дали може да се излезе жив от такъв цикъл.пък да не говорим на 17 недоразвит без опит!Стероидите на твоята възраст и не само могат да ти докарат проблеми за цял живот,на 17 още се развива организма като цяло и те само ще го объркат,но моя съвет е живей си живота,тренирай си чисто и не 1 път на седмица,а поне 3-4,храни се с добра храна и резултатите няма да закъснеят!

denev

Мнение от denev » 29 ное 2014 19:40

Колко жалко, че младите изобщо се замислят върху такива неща. Момче, ти си изброил всички стероиди, които се продават, не знам изобщо как мислиш, че може да вземеш всичко това и да не откачиш, да не казвам и по-сериозните последствия. И не знам как очакваш да има ефект като не ходиш на фитнес, та мускулите от какво мислиш се развиват? От седене пред компа? Сигурен съм, че тази тема е някакъв майтап, не се сдържах да коментирам. Като баща ти е билдър, вместо да се друсаш, му кажи да ти изготви една ТРЕНИРОВЪЧНА програма и започни да ходиш. След половин година ще се учудиш, тъкмо за лятото ще си много добре. Щом имаш и масата значи ти трябва само да се поизпотиш и ще стане работата. Тренирай и взимай по малко, не се зоби като куче - в крайна сметка ще станеш космат и пъпчасал, злобен и агресивен и няма да можеш да го вдигаш (ако изобщо знаеш какво трябва да вдигаш) и куп други неприятни неща. За кратък период съм взимал Mod edit от Спортна Аптека и имаше ефект, но държа да подчертая, че наблягах на тренировките, храненето и не съм се отпускал нито веднъж с мисълта, че тази химия ще направи магия. Всичко го направих сам.

evilpro

Мнение от evilpro » 16 авг 2015 00:22

Леле ти наистина си смлял доста химия и стероиди незнам как изобщо неси си навредил на здравето.Цяло чудо е че неси прихванал някой страничен ефект от тия буклуци , който си ги пил.Иначе в днешно време има доста добре модефицирани препарати се пак живеем в 21 век и химията е много напреднала.
Mod edit

Отговори

Върни се в “Лекарства, медикаменти, билки”