Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Високото кръвно вече не е проблем само на възрастните
При тях съществува риск от загуба на бебето
При по-възрастните хора
Ваксините се провеждат с най-висок стандарт на безопасност
реклама

Гастрит / Колит

Модератори: админ, консултанти

Гастрит / Колит

Мнениеот jabcho » 26 Мар 2010 15:02

Здравейте, имам болки в стомахчето високо горе, тъпа болка която се появява около времето за храна и особено след като съм се нахранила. Започнах много да внимавам какво ям – гледам да наблягам на морковчета, цвекло (четох че е полезно за раздразнен стомах), избягвам цитрусови плодове, не ям тежки храни и без това (разни меса, мазни неща, тестени и други шоколади). Предполагам че това се случи от смяната на сезона и тези салати, пълни с нитрати, или може нещо вирусно. Чува се едно къркорене, с усещане за подут стомах и все едно имам газове, ходя нормално до тоалетната. Пия и прополис на гладно, ям кисело мляко. Не мога да разбера дали не правя гастрит или е някакъв колит, защото четейки из нет-а симптомите които имам са и от двете заболявания. Какво мога да си взема да позакрепя положението докато имам възможност да отида на доктор, може би някакви чайчета или някакви билкови (хомеопатични) лекарства. Твърдо против химиите съм. Благодаря предварително.
jabcho

Re: Гастрит / Колит

Мнениеот cveteto70 » 26 Мар 2010 17:05

за да се разбере какво ви има първо отидете на лекар и то на гастроентеролог който ще ви пусне изследвания.след това може да ви види на ехограф по негова преценка.не се самолекувайте без да знаете какво ви е .
cveteto70

Назад към Лекарства, медикаменти, билки