Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Не е просто в резултат на емпатия
Трябва да се изготви стратегия...
Преяждането може да е много опасно за тялото ни
реклама

Бял крем Рачев за кожни заболявания.Изпитан!Ефикасен!

Модератори: админ, консултанти

Бял крем Рачев за кожни заболявания.Изпитан!Ефикасен!

Мнениеот Nathaly » 18 Окт 2009 18:35

Здравейте всички,

Поради гилемия интерес към Бял крем Рачев искам да ви съобщя,че вече спокойно можете да го намерите в София. Аз и братовчед ми сме внуци на производителя Рачев и живеем в столицата. Вече за тези, които искат,може да го поръчвате от нас,вместо да се изпраща от Габрово. Цената му е същата 5 лв. (от Габрово е 4, но с пощенските разходи за 2 кутийки идва над 10лв.). Минималното количество за поръчка е 2 кремчета. Всеки,който желае може да ми пише на trayanak@mail.bg. Ето няколко думи и за самия крем:

Този лековит бял крем е на повече от 100 години.
Приготвя се по оригинална изпитана народна рецепта и се предава от поколение на поколение.
Опаковката е кутийка по 55г.
Кремът притежава силен противовъзпалителен ефект и има широк спектър на действие. Ефикасно средство е за следоперационни рани,изгаряния на кожата,в това число и слънчеви, пани от измръзване, циреи, забрало, гнойни и трудно заздравяващи рани на диабетици, гнойни и сухи екземи- псориазис. Лекува херпес,напукани пети и длани, лишеи, протрито, подсичане и обриви при бебета, рани от залежаване, алергия, рани по краката впоследствие на разширени вени, фистули при външни хемороиди, гнойно акне, петна и гнойни рани след едра шарка, миризливи крака и гъбички, премахва сърбежа, отстранява болката и възпалението по кожата вследствие на ухапване от насекомо, а също така и отока. Приложен веднага след нараняване кремът не позволява да останат белези от раната.
Едно от най силните му дейсвия е и цялостното премахване на кокоши тръни.

Ако имате въпроси, пишете.
Nathaly

Re: Бял крем Рачев за кожни заболявания.Изпитан!Ефикасен!

Мнениеот dolls » 28 Авг 2011 19:14

Ползвам този измислен крем вече цял месец за затваряне на напукани пети - НИКАКЪВ ЕФЕКТ! Мажа ги всяка сутрин и всяка вечер както пише в листовката и нищо по различно !Ще приложа и снимки!
Етокак затваря след един месец редовна употреба!
DSCI0001.JPG

DSCI0001.JPG

Хора това е поредната измама! Не си копувайте! Няма ефект!
Прикачени файлове
DSCI0002.JPG
dolls

Мнениеот д-р Цончев » 30 Авг 2011 17:52

Има специални кюрети за пети, с които се премахва задебелялата и напукана кожа на петите до здрава ненапукана кожа, след което се намазва с вазелин и проблемът се решава
например

http://krem-za-men.de31.com/%D0%A2%D0%B ... -3611.html
д-р Цончев

Мнениеот dolls » 01 Сеп 2011 23:12

Аз пробвах този измислен крем,който според листовката само не пише че ако ялова жена се намаже и ще зачене! НИКАКЪВ ЕФЕКТ! Казвам го съвсем отговорно! Не си купувайте от него, нищо от това което пише в листовката не е вярно! Пиши Ви използвал съм го и казвам съвсем отговорно няма ефект!
Иначе петите си ги оправям по следният начин: след баня с пемза старателно изтъркване на всички стари кожи и намазване с някакъв мазен крем.Трябва постоянство! Много добре ми понася морската вода, много бързо затваря нацепеното!
dolls

Мнениеот eli80 » 26 Ное 2011 14:58

Точно този крем пък реши дълго търсено лечение при моя син.Получи обрив по слабините и цялото дупе.Смених какви ли не прехвалени кремове,сиропи и резултат никакъв повече от месец.За 2 седмици нещата се оправиха.
eli80

Назад към Лекарства, медикаменти, билки