Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Омега-3 мастните киселини предпазват мозъка от увреждане
Не просто на лошо стечение на обстоятелствата
За какво трябва да внимавате обаче при консумацията им
Намалява се значително риска от хиперстимулиране
реклама

Бял крем Рачев за кожни заболявания.Изпитан!Ефикасен!

Модератори: админ, консултанти

Бял крем Рачев за кожни заболявания.Изпитан!Ефикасен!

Мнениеот Nathaly » 18 Окт 2009 18:35

Здравейте всички,

Поради гилемия интерес към Бял крем Рачев искам да ви съобщя,че вече спокойно можете да го намерите в София. Аз и братовчед ми сме внуци на производителя Рачев и живеем в столицата. Вече за тези, които искат,може да го поръчвате от нас,вместо да се изпраща от Габрово. Цената му е същата 5 лв. (от Габрово е 4, но с пощенските разходи за 2 кутийки идва над 10лв.). Минималното количество за поръчка е 2 кремчета. Всеки,който желае може да ми пише на trayanak@mail.bg. Ето няколко думи и за самия крем:

Този лековит бял крем е на повече от 100 години.
Приготвя се по оригинална изпитана народна рецепта и се предава от поколение на поколение.
Опаковката е кутийка по 55г.
Кремът притежава силен противовъзпалителен ефект и има широк спектър на действие. Ефикасно средство е за следоперационни рани,изгаряния на кожата,в това число и слънчеви, пани от измръзване, циреи, забрало, гнойни и трудно заздравяващи рани на диабетици, гнойни и сухи екземи- псориазис. Лекува херпес,напукани пети и длани, лишеи, протрито, подсичане и обриви при бебета, рани от залежаване, алергия, рани по краката впоследствие на разширени вени, фистули при външни хемороиди, гнойно акне, петна и гнойни рани след едра шарка, миризливи крака и гъбички, премахва сърбежа, отстранява болката и възпалението по кожата вследствие на ухапване от насекомо, а също така и отока. Приложен веднага след нараняване кремът не позволява да останат белези от раната.
Едно от най силните му дейсвия е и цялостното премахване на кокоши тръни.

Ако имате въпроси, пишете.
Nathaly

Re: Бял крем Рачев за кожни заболявания.Изпитан!Ефикасен!

Мнениеот dolls » 28 Авг 2011 19:14

Ползвам този измислен крем вече цял месец за затваряне на напукани пети - НИКАКЪВ ЕФЕКТ! Мажа ги всяка сутрин и всяка вечер както пише в листовката и нищо по различно !Ще приложа и снимки!
Етокак затваря след един месец редовна употреба!
DSCI0001.JPG

DSCI0001.JPG

Хора това е поредната измама! Не си копувайте! Няма ефект!
Прикачени файлове
DSCI0002.JPG
dolls

Мнениеот д-р Цончев » 30 Авг 2011 17:52

Има специални кюрети за пети, с които се премахва задебелялата и напукана кожа на петите до здрава ненапукана кожа, след което се намазва с вазелин и проблемът се решава
например

http://krem-za-men.de31.com/%D0%A2%D0%B ... -3611.html
д-р Цончев

Мнениеот dolls » 01 Сеп 2011 23:12

Аз пробвах този измислен крем,който според листовката само не пише че ако ялова жена се намаже и ще зачене! НИКАКЪВ ЕФЕКТ! Казвам го съвсем отговорно! Не си купувайте от него, нищо от това което пише в листовката не е вярно! Пиши Ви използвал съм го и казвам съвсем отговорно няма ефект!
Иначе петите си ги оправям по следният начин: след баня с пемза старателно изтъркване на всички стари кожи и намазване с някакъв мазен крем.Трябва постоянство! Много добре ми понася морската вода, много бързо затваря нацепеното!
dolls

Мнениеот eli80 » 26 Ное 2011 14:58

Точно този крем пък реши дълго търсено лечение при моя син.Получи обрив по слабините и цялото дупе.Смених какви ли не прехвалени кремове,сиропи и резултат никакъв повече от месец.За 2 седмици нещата се оправиха.
eli80

Назад към Лекарства, медикаменти, билки