ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Защо даряването носи повече щастие от получаването?
Има връзката между пародонтита и Алцхаймер
Лидерите сред плодовете, зеленчуците и ядките
Пийте чай от джинджифил

Какви изследвания за паразити да си направя?

Зашука, шарки, Хепатит, инфекциозна мононуклеоза

Модератори: админ, консултанти

danter

Какви изследвания за паразити да си направя?

Мнение от danter » 06 юни 2017 12:11

Здравейте,

От приблизително две години имам нещо като почти постоянно разстройство, което е на приливи и отливи, но изпражненията ми са далеч от нормалния вид през повечето време. Освен това имам едно такова безпокойство и бълбукане в червата.
Наскоро ми откриха ешерехия коли в урината, в момента пия антибиотици и след няколко дни съм отново на преглед. Междувременно искам да си пусна едни изследвания за всякакви паразити, тъй като определено ситуацията с корема ми не е нормална. Въпроса е че като отида в Цибалаб не знам какво точно да им обясня.
Ще съм много благодарен ако ме насочите какви изследвания да си пусна, респективно към кой надежден лекар да се обърна след това.

Поздрави и мерси за вниманието.

MILENA_77

Re: Какви изследвания за паразити да си направя?

Мнение от MILENA_77 » 07 юни 2017 09:33

Трябва да занесете материал от изпражнението и да кажете , че искате да изследвате за бактерии и паразити.

markuch111

Re: Какви изследвания за паразити да си направя?

Мнение от markuch111 » 14 юли 2017 12:42

Само тая масова психоза с паразитите липсваше.Вземи си от тъй рекламираните руски чайове по 200лв. против паразити. :)
И що реши че са паразити,а не примерно болест на Крон,улцерозен колит или още куп неща??Посети гастроентеролог вместо да се лекуваш сам и да търсиш под вола теле надъхан от разни шарлатани,които не се различават много от тия дето карат старчоците да хвърлят пачки през терасата...

Отговори

Върни се в “Инфекциозни болести и паразити. Хепатит”