ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
На какво се дължи?Какви могат да бъдат оплакванията?
Не всички последствия се усещат на момента!
Мъчителна за болния и околните

Помогнете - неизяснено вагинално възпаление от 5 месеца

Зашука, шарки, Хепатит, инфекциозна мононуклеоза

Модератори: админ, консултанти

Requestt

Помогнете - неизяснено вагинално възпаление от 5 месеца

Мнение от Requestt » 12 ное 2016 17:32

Здравейте, след множество посещения при гинеколози и уролози без ефект ,реших да се обърна към вас.На 17г. скоро започнах да водя полов живот,ползвах интимни сапуни,тъй като не знаех,че за моята възраст не са необходими и се появи проблем. В началото беше само леки болки ниско в корема- отидох на гинеколог,пусна ми изследване на вагинален секрет и ми даде антибиотик за гъбички,от който нямаше ефект.След това болка започнах да изпитвам и в кръста.Отидох при гинеколжка,тя ми каза,че проблемът идвал от бъбреците и ми даде да пия уринал медикъл-без ефект.Отидох отново при нея,приложи същото лечение,след което реших да отида на уролог.Урологът ми каза,че пикочните ми пътища са възпалени ,но стерилната урина не показа бактерии (2 пъти изследвана),от което той установи,че проблемът е гинекологичен и ми даде да пия урокомфорт х 2 на ден.От урокомфорта болката отпред почти изчезна,но тази в кръста остана и се увеличи.Соед това отидох в Токуда на гинеколог,направих си изследвания за хламидия,микоплазми и уреоплазми- бяха отрицателни.Не направих обикновено изследване на секрет,защото от предишната гинеколожка показа само бактериална вагиноза,за която слагах капсули.Моля ви дайте съвет,какво да правя,болките се увеличават! Благодаря ви ,предварително!

rootkit

Re: Помогнете - неизяснено вагинално възпаление от 5 месеца

Мнение от rootkit » 24 ное 2016 08:03

С предпазни средства ли са били контактите ви?

Отговори

Върни се в “Инфекциозни болести и паразити. Хепатит”