ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Риби в депресия помагат за разработване на антидепресанти
Мнението е на експерти по въпросите на грипа
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Може ли един размер да пасне на всички мъже?

ВАЖНО!!!! До всички кръводарители

Зашука, шарки, Хепатит, инфекциозна мононуклеоза

Модератори: админ, консултанти

Nelogi4na

ВАЖНО!!!! До всички кръводарители

Мнение от Nelogi4na » 07 окт 2016 19:39

Искам да предупредя кръводарителите във форума.
Оказва се че Кръвна банка не е задължена да известява кръводарителите ако при тестовете на кръвта се открие че има инфекция с ХИВ, Хепатит или каквито и да било други "екстри". И разбира се, след като не са задължени с нищо, решават че не трябва да им пука за живота и здравето на хората, и казват едва на следващият път когато въпросният кръводарител отиде да дарява кръв.
Подобен е случаят на моето собствено любовче. Дарявал е кръв преди 2 години, и когато наскоро отишъл случайно да даде пак са му казали че предишният път са намерили вирус в кръвта му.
Така че, тестове му е майката, не разчитайте че ще ви известят ако нещо не е наред.
Ако някой ме харесва, определено знае защо. Ако някой не ме харесва, със сигурност не знае причината, но ако все пак я знае тя задължително не е свързана с мен :)
МЕРИ

puls100

Re: ВАЖНО!!!! До всички кръводарители

Мнение от puls100 » 07 окт 2016 23:53

Да, има нещо такова. Преди 2-3 месеца отидох да дарявам кръв и след "бързият тест" ми отказаха без да ми дадът каквито и да е обяснения, въпреки, че накрая дори се държах доста грубо за да обяснят защо ми отказват.

Отговори

Върни се в “Инфекциозни болести и паразити. Хепатит”