ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Не всички последствия се усещат на момента!
За мъжете, които искат да станат бащи на здрави деца
Бета глюканът е сред най-мощните имуностимулатори

ВАЖНО!!!! До всички кръводарители

Зашука, шарки, Хепатит, инфекциозна мононуклеоза

Модератори: админ, консултанти

Nelogi4na

ВАЖНО!!!! До всички кръводарители

Мнение от Nelogi4na » 07 окт 2016 19:39

Искам да предупредя кръводарителите във форума.
Оказва се че Кръвна банка не е задължена да известява кръводарителите ако при тестовете на кръвта се открие че има инфекция с ХИВ, Хепатит или каквито и да било други "екстри". И разбира се, след като не са задължени с нищо, решават че не трябва да им пука за живота и здравето на хората, и казват едва на следващият път когато въпросният кръводарител отиде да дарява кръв.
Подобен е случаят на моето собствено любовче. Дарявал е кръв преди 2 години, и когато наскоро отишъл случайно да даде пак са му казали че предишният път са намерили вирус в кръвта му.
Така че, тестове му е майката, не разчитайте че ще ви известят ако нещо не е наред.
Ако някой ме харесва, определено знае защо. Ако някой не ме харесва, със сигурност не знае причината, но ако все пак я знае тя задължително не е свързана с мен :)
МЕРИ

puls100

Re: ВАЖНО!!!! До всички кръводарители

Мнение от puls100 » 07 окт 2016 23:53

Да, има нещо такова. Преди 2-3 месеца отидох да дарявам кръв и след "бързият тест" ми отказаха без да ми дадът каквито и да е обяснения, въпреки, че накрая дори се държах доста грубо за да обяснят защо ми отказват.

Отговори

Върни се в “Инфекциозни болести и паразити. Хепатит”