ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Откри френски научен екип
Доколко правилно е да се отрича който и да е от двата вида?
Опасността идва от жената кръводарител.

ПОМОЩ ЛАМБЛИОЗА!!!!!!!!!!

Зашука, шарки, Хепатит, инфекциозна мононуклеоза

Модератори: админ, консултанти

MILENA_77

Re: ПОМОЩ ЛАМБЛИОЗА!!!!!!!!!!

Мнение от MILENA_77 » 21 сеп 2010 11:04

Благодаря ви!!!!!!!

Angerfist

Мнение от Angerfist » 21 сеп 2010 18:13

И аз благодаря!Миленка на Вас какво лечение ви предписаха,на мен един лекар ме насочи към ХЕИ-то там ми препоръчаха да посетя паразитологичен кабинет със всичките си изследвания!При Вас как стоят нещата сега лекувате ли се,има ли наличие на гадинки още?И всъщност Вие ли сте болна или детенцето Ви?

Angerfist

Мнение от Angerfist » 21 сеп 2010 18:14

С един проблем сме,ако искате можем да си пишем на личен :)!
По-здрави!

MILENA_77

Мнение от MILENA_77 » 23 сеп 2010 18:59

Здравей,ами аз вече се оправих 1 пих флужил от 500мл джа пати на ден и после еднократно тенидазол 4 хапчета и нямам:) на теб какво са ти изписвали?

Angerfist

Мнение от Angerfist » 24 сеп 2010 00:19

оффф,сега се оказа че насочващият ми лекар ме насочи към паразитолог незнам кога ще ходя,дано утре отида,пак трябва да дам фекалии,тя искал да ги види от тяяяяяхната си лаборатория,карай,ама ся да не излезе друго или нищо,че само ми губат времето! :@ :@ :@

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 24 сеп 2010 09:29

Според моите наблюдения е по-добре да се даде проба в специализиран център по паразитология, нищо че и конвенционалните лаборатории ги правят. Въпрос на рутина и практика.

Angerfist

Мнение от Angerfist » 28 сеп 2010 00:49

Д-р Цончев,немога повече,днес дадох 2 тест фекалии за паразити и паразитоложката при която бях на преглед ми каза че не съм имал ламблии,и пита кои е доктора поставил тази диагноза,че имам ламблии,каза ми че ще провери още 1-2 пати ще правя може би фецес за паразит,и каза че ако и 2 или и 3 пат не намери ламблии официално отхвърля наличието на паразит,дори се чудеше защото са писали ламбии!Отделно ми каза да си взема сектер за острици(това с лепенката),тя каза че не е това но за всеки случай!И ми изръси,че това е някакв периална екзема,накекна ми го,ама ето никой не ми казва с какво се лекува дерматолога мисли че е паразит,бактерии,отивам на паразитолог,еми ако нямаш паразити значи е екзема и айде!ХВАНИ ЕДИНИЯ,БЛЪСНИ ДРУГИЯ!

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 01 окт 2010 09:40

Къде се преглеждате?

Angerfist

Мнение от Angerfist » 09 окт 2010 13:29

Първия тест беше в конвенционална лаборатория(частна),след което,бях при специалист паразитолог!Тя преди е работила в ХЕИ-отдел паразитология!2 пъти ми взе фецес и ми каза че не открива ламблии!Дори и острици нямам!Каза ми че е може би е перианална екзема,на 3 дерматолога бях и 3 мата немогат да чатнат кво ми !?!?!

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 12 окт 2010 21:02

Т.е. вероятно няма паразити, така ли?

Angerfist

Мнение от Angerfist » 23 окт 2010 12:30

Да,и каза че дори и да са ламблии(след 2 месеца пак да направя изследване),неможели да предизвикват такова силно възпаление във и около ануса!Острици нямам със сигурност,тя каза анален секрер за бактерии правихте ли и аз казах че съм правил и е -!И ми предпоръча кожен доктор!Аз досега бях на 2 ма и те нищо не схаванаха и не направиха!и съм сигурен че и този ще каже ще ти мине малко зачервено,положението хич не ми е цветущо!

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 24 окт 2010 11:59

Трябва да се упорства, докато се намери решение на проблема.

Andrea7

Мнение от Andrea7 » 30 ное 2010 11:47

Dobro utro ! Tursq suvet i pomosht zashtot qvno v nashata surjava ima dosta hora koito sa si kupili diplomite i nishty ne se razbirat ot rabotata.Predi okolo 2 mesec polu4ih surbej koito e i do dne surbi me v neopredeleno vreme (ne me surbi ot topla voda,a ot dopira na struqta)surbi me pochti nzvsqkude kogato si poiska glavno kogato se preoli4am,zashtoto kojata mi nasturhva.Lichnata mi lekarka me izprati pri pri dermatolog vuv 2dkc Pleven i tam edna mlada gospoja(nqma da i spomena imeto) mi napravi pregled koito se sustoq v diganeto na rukavite mi do predi zguvkata na lakatq bez lupa bez mikroskopsko izsledvane mi kaza 4eimam krasta vupreki 4e az nqmam obrivi,kojata mi e 4ista navsqkude i surbeja ne e samo noshtem.Potursih 2ro mnenie pri edna mnogo sposobna lekarka i tq mi pusna isledvaniq za 2vida bakterii ednite sa lamblii a vtorite ne gi zapomnih no mi izlqzoha polojitelni a za lambliite izlizat dnes.Da no maika mi me zavede sutrinta na drug mnogo izvesten dermatolog koito mi kaza slednoto:"napravete le4enieto za "krasta" ako q ima she se mahne ako ne she namalim surbeja i she probvame i drugi le4eniq.Ako mojete da mi pomognete shte sum blagodarna!No az nesum opitno zai4e da mi probva 1000 neshta i koet se okaje i nqmam vuzmojnost da pruskam pari za 300 lekarstva ot koeto spored men shte pomognat edinstveno tezi za lambliite.Pomognete mi ve4e neznam kakvo da pravq,chuvstvam se izgubena!!!

MILENA_77

Мнение от MILENA_77 » 30 ное 2010 12:50

Зс съжаление наистина сме опитни зайчета,най-добре ичакайте резултата от ламблий и пишете какъв е:(

Andrea7

Мнение от Andrea7 » 30 ное 2010 13:12

umiram ot strah ako sa lamblii she go prijiveq ili akoe neshty drugo no da mi kajat 4e imam krasta det se miq po 1000 puti na den i nqmam nishty po kojata me ubiva napravo sum v depresiq gledma kat idiot me pravat na luda nz ve4e kfo da misla! ;[[[[

Отговори

Върни се в “Инфекциозни болести и паразити. Хепатит”