ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Тя изглежда различно при всеки
Учени откриха кой вид корелира с повишен риск от карцинома
Най-силно засегнати са раменният и тазовият пояс

ПОМОЩ ЛАМБЛИОЗА!!!!!!!!!!

Зашука, шарки, Хепатит, инфекциозна мононуклеоза

Модератори: админ, консултанти

bibon4etoo

Re: ПОМОЩ ЛАМБЛИОЗА!!!!!!!!!!

Мнение от bibon4etoo » 02 фев 2017 00:48

Личната ми лекарка ме лекува. В Пловдив има само една паразитоложка при която бях (не работи с касата) и лечението беше същото. Вече наистина не знам какво да правя. А аз съм маниячка на тема чистота. Днес взех на своя глава отново Трихомонацид - четох ,че състава му е същия (метронидазол) в листовката пише да се пие по 8табл.на ден за 2-3 дни. Само това не съм опитвала. Пробвах с едни рецепти за прочистване с тиквено семе и после рициново масло- ами едно ,че това масло грам не подейства ами и после цял ден ми се гадеше... Наистина съм се видяла в чудо.... ;(

bibon4etoo

Мнение от bibon4etoo » 02 фев 2017 00:54

Ако имате идея за добър специалист в Пловдив ще съм много благодарна!

Джейн

Мнение от Джейн » 03 фев 2017 01:41

Като пристрастени сте към тези химични скъпи лекарства. Както си чистя къщата редовно и поне едно Основно годишно, така си правя прочисване и на децата също. Дом.любимци нямам и не искам. Нямам сили и тях да прочисвам... Има толкова хубави билки ЕФиКаСНи. Това че отиваш и даваш пари в аптеката не те прави по-чист и по-здрав от тези "окачалки"като мен, които си правят простичко и лесничко с40 орехчета ракия и си я пият. Няма защо да се изследвам. Все едно да правя изсл.дали къщата ми е чиста след 1месец нечистене...
Та ленено семе карамфил, пелин, орехи, чесън, сода малко ли ви са за прочистване. Подценявате силата на билките !

Джейн

Мнение от Джейн » 03 фев 2017 01:47

Важно и задължително: Спрете Глутена поне за 3 месеца, а ако е завинаги най добре. Лесно е- Не се яде жито и пшеничено брашно и пълнозърнест също, Не мая. Не ръж, овес и ечемик. Прочетете и се самообразовайте. Лекаря няма да го направи. Той има сметка да си болен, а не здрав!

bibon4etoo

Мнение от bibon4etoo » 07 фев 2017 02:05

Към Вас г-жо Джейн!
Не един ,а пет пъти в годината правя основно чистене. Имам и малко дете вкъщи и няма да обяснявам на Вас как го гледам и колко прекалявам с чистенето ! Относно образоването съм изчела много .... И с вашите съвети за карамфили,орехи и пелин вече съм ги изпробвала! И няма нужда да ми обяснявате какво е глутен- добре съм запозната!
Това ,че съм била на море и вероятно заразата е от там ,не мисля че имам пряка вина! Много се извинявам ,но не мога да разбера как "образован" като вас човек е в заблуда ,че заразяването е само при хора,които са немърливи ,не чистят и едва ли не живеят в мизерия... Е всъщност аз съм пълната противоположност! И за мен е изненада как точно на мен се случва,при положение каква манячка съм.. Но уви... Явно никой не е застрахован!

Джейн

Мнение от Джейн » 13 фев 2017 01:17

Bibon4eto, моля за извинение. Явно не съм го написала ясно. Имам предвид Oсновно Прочистване вътрешно от паразити! Изобщо не се съмнявам в хигиената ви. Знам че на Ч.море е опасно мръсно. От там детето ми се зарази с хеп. А. Оттогава ходим на Беломорието. Ако все пак решим да се насладим и на нашето оцапано море давам ореховата тунктура в по големи дози през цялото време...
Желая ви здраве и успех с лечението.

Отговори

Върни се в “Инфекциозни болести и паразити. Хепатит”