ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Оптимално решение за бели зъби и здрави венци.
Ацетилсалициловата киселина може да предпази от усложнения при...
Дефицитът на витамин B3 може да доведе до безсъние

HIV

Зашука, шарки, Хепатит, инфекциозна мононуклеоза

Модератори: админ, консултанти

pinko_1990

Re: HIV

Мнение от pinko_1990 » 02 сеп 2017 19:34

40 ден е достатъчно, за да се направи тест за ХИВ.
Шейп 2000, нищо ти няма, спокойно!

Venci1

Мнение от Venci1 » 03 сеп 2017 11:49

Venci1 написа:
02 сеп 2017 16:07
Здравейте д-р Цончев искам да попитам за теста антиге+антитяло на 40 ден възможно ли в да не открие антитела или вируса? Мога ли да му се доверя беше отрицателен
Очаквам и други мнения

Venci1

Мнение от Venci1 » 03 сеп 2017 17:46

Да попитам възможно ли е всичките тестове да са фалшиво отрицателни?
На 35 ден кабкис периферна кръв бърз тест и цибалаб антитяло+антиген отрицателни
На 40 ден кандиларов отрицателен
На 42 ден цибалаб антитяло+антиген отрицателен
Развих фарингит а и постоянното мислене дали съм се заразил нито ми се яде свалил съм някое друго коло

Kilata

Мнение от Kilata » 03 сеп 2017 22:55

Venci1 написа:
03 сеп 2017 17:46
На 35 ден кабкис периферна кръв бърз тест и цибалаб антитяло+антиген отрицателни
Развих фарингит а и постоянното мислене дали съм се заразил нито ми се яде свалил съм някое друго коло
Тестовете са достоверни. Няма никакъв шанс да са фалшиво отрицателни. Нямате хив.

Venci1

Мнение от Venci1 » 04 сеп 2017 10:28

Kilata написа:
03 сеп 2017 22:55
Venci1 написа:
Тестовете са достоверни. Няма никакъв шанс да са фалшиво отрицателни. Нямате хив.
Мерси Кила. Очаквам и други мнения

AleM

Мнение от AleM » 04 сеп 2017 18:14

Здравейте.
Днес си правих Елайза тест и стойностите са отр. 0.100 при со 0.192, има ли вероятност да съм се заразил?
Благодаря

Niki678

Мнение от Niki678 » 05 сеп 2017 19:17

Venci1 написа:
04 сеп 2017 10:28
Kilata написа:
Venci1 написа:
Според мен също са достоверни:)

Venci1

Мнение от Venci1 » 06 сеп 2017 19:52

Niki678 написа:
05 сеп 2017 19:17
Venci1 написа:
04 сеп 2017 10:28
Kilata написа:

Според мен също са достоверни:)
Мерси Ники. Нелогична,Маркуч,Админ надявам се и на вашите мнения както и на други потребители

AleM

Мнение от AleM » 07 сеп 2017 12:52

Аз от толкова притеснение си пуснах също в ЦБЛАБ, 33 ден - отрицателен. Звънях в потвърдителна и от там ми казаха, че е напълно достатъчно.

voltarena

Мнение от voltarena » 11 сеп 2017 14:45

Здравейте ! Преди две седмици имах рисков орален, вагинален и анален секс с мъж бежанец. Познаваме се от няколко седмици. Излизали сме и в обща компания и сами. Сексът не стана веднага. Той е на 25 години. Когато започнахме да правим секс аз имах презерватив в мен и първия път той сложи. Но след това той се напи доста и стана сексуално агресивен. Принуди ме да правим анален секс. По скоро аз май доста се уплаших и реших да се съглася на всичко. Защото си внуших, че меже да ме изхвърли през прозореца и такива неща. При оралния секс, който му правех той беше много груб. Естествено като беше пиян отказа да ползва предпазни средства. Днес мие 14 ден. Сутринта като станах и ходих по голяма нужда бях леко разхлабена, но не е диария. Юли месец бях на гастроентеролог и ми откриха синдром на раздразненото дебело черво поради стрес. Та според гастроентероложката и нормално да имам от време на време я разхлабване, я запек. Пих имодуим за всеки случайл После отидохме със сина ми на лекар, тъй като поддържа температура. Според лекарката е от зачервеното гърло. След час докато си пазарувахме усетих, че нещо ме дращи и мен в гърлото. Като се прибрах си светих в гърлото с фенер. По самите сливици нямам налепи. Обаче зад едната сливица имам нещо бяло и не мога да определя какво е. Нямам болка при преглъщане. От години си имам леко подути лимфни възли в шийната област. Изчезват и се появяват. Днес като пипнах пак имам. Не са болезнени. Под мишниците и в интимната област нямам нищо. Не знам какво да мисля. То е ясно, че скоро ще се ходи на тест.

AleM

Мнение от AleM » 11 сеп 2017 20:03

В Токуда правят ПСР тестове, ако искаш и имаш възможност си направи за твое успокоение, иначе в ЦБЛАБ са антиген + анти тяло, но са показателни след 4 седмици.

Kilata

Мнение от Kilata » 12 сеп 2017 19:45

voltarena написа:
11 сеп 2017 14:45
Здравейте ! Преди две седмици имах рисков орален, вагинален и анален секс с мъж бежанец. Познаваме се от няколко седмици. Излизали сме и в обща компания и сами. Сексът не стана веднага. Той е на 25 години. Когато започнахме да правим секс аз имах презерватив в мен и първия път той сложи. Но след това той се напи доста и стана сексуално агресивен. Принуди ме да правим анален секс. По скоро аз май доста се уплаших и реших да се съглася на всичко. Защото си внуших, че меже да ме изхвърли през прозореца и такива неща. При оралния секс, който му правех той беше много груб. Естествено като беше пиян отказа да ползва предпазни средства. Днес мие 14 ден. Сутринта като станах и ходих по голяма нужда бях леко разхлабена, но не е диария. Юли месец бях на гастроентеролог и ми откриха синдром на раздразненото дебело черво поради стрес. Та според гастроентероложката и нормално да имам от време на време я разхлабване, я запек. Пих имодуим за всеки случайл После отидохме със сина ми на лекар, тъй като поддържа температура. Според лекарката е от зачервеното гърло. След час докато си пазарувахме усетих, че нещо ме дращи и мен в гърлото. Като се прибрах си светих в гърлото с фенер. По самите сливици нямам налепи. Обаче зад едната сливица имам нещо бяло и не мога да определя какво е. Нямам болка при преглъщане. От години си имам леко подути лимфни възли в шийната област. Изчезват и се появяват. Днес като пипнах пак имам. Не са болезнени. Под мишниците и в интимната област нямам нищо. Не знам какво да мисля. То е ясно, че скоро ще се ходи на тест.
Не искам да звуча все едно ви съдя, но нямаше ли от нашите, какви са тези бежанци. Освен това начина по който описвате всичко е все едно са ви изнасилили. Трябва да си подбирате по добре сексуалните партньори, изглеждате грамотна жена. Но по същество. Изчакайте 40 дни от контакта и си направете тест без значение кскъв. 30 дни са показателни за елайза 4то поколение. Симптоните си ги самовнушавате, те биха били доста тежки, особено при жените. Успокойте се и изчакайте необходимото време за достоверен резултат от теста.

Вввв

Мнение от Вввв » 20 сеп 2017 23:46

Въпреки че имаше някъкви симптоми. Тест на 50 и 62 ден отрицателни. Може ли да считам че тестовете не са фалшиво отрицателни.

antsg

Мнение от antsg » 21 сеп 2017 11:57

Здравейте, съпругът ми работи като полицай и при задържане на крадец наркоман се е наранил с химикалка. Получила му се е малка кървяща рана. Въпросът ми е има ли риск от заразяване, при условие че повечето наркомани имат хив и/ или хепатит?

Forum admin

Мнение от Forum admin » 22 сеп 2017 11:34

Като се замисля...то да си полицай си е рискова за здравето професия.
Ако искаш да узнаеш бъдещето - изследвай миналото!

Отговори

Върни се в “Инфекциозни болести и паразити. Хепатит”