ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Дефицитът на магнезий често води до безсъние
Дори в малки количества провокират стомашен дискомфорт
Първата грипна вълна тази година подранява с 6 седмици
Схващането, че застрашават само жените е много грешно

HIV

Зашука, шарки, Хепатит, инфекциозна мононуклеоза

Модератори: админ, консултанти

Hipohondria

Re: HIV

Мнение от Hipohondria » 24 авг 2017 21:17

Пъпката е от замърсяване,ако не ти се беше случило това с бельото нямаше и през ум да ти мине че една пъпка е нещо ненормално. И аз съм уморена цяло лято,жега е и е нирмално,не работя физически труд и пак съм скапана... успокой се хив не се хваща така лесно

shape2000

Мнение от shape2000 » 28 авг 2017 17:48

Ами не, вече съм абсолютно сигурен, че е ХИВ.Излезна си ми наистина херпес.Яд ме е, че попринцип не съм някой който да има безразборен сексуален живот.Още повече, че наистина с този човек не съм имал какъвто и да е било контакт, само това, че го докоснах съвсем за малко по бельото.
Знам че ще се справя, ще направя всичко възможно, за да живея по-дълго, но въпрекш това началния шак ще е много голям.

ВеселинаВеси

Мнение от ВеселинаВеси » 28 авг 2017 22:21

Здравейте!
Зачетох се в този форум и наистина научих много неща, относно болестта.
Правих необезопасен секс с едно момче преди 20 дни.
След 14-тия Ден ми се подуха лимфните възли на врата и подмишниците, също така и са болезнени. Никога през живота ми не са се подували лимфните ми възли. Температура нямам.
Имам още 10 дни докато си направя първия тест Елайза, съотвено на 30 Ден ще си го правя.
Някой може ли да ми каже дали е възможно, ако е Хив, да протича само с подуване на лимфните възли.
Много благодаря!

shape2000

Мнение от shape2000 » 29 авг 2017 11:29

На мен херпесът ми става по-зле.
Много ме е яд на себе си.Поне секс да бях правил, да знам поне...а то от едно докосване за една стотна от секундата, дори не съм го и хванал, просто докосване и веднага си махнах ръката.
Хора правят секс с хив позитивни и не се заразяват, а при мен от едно единствено докосване.Просто никога няма да си го простя това нещо.

shape2000

Мнение от shape2000 » 29 авг 2017 12:18

На мен херпесът ми става все по-зле.
Много ме е яд на себе си.Поне секс да бях правил.А то от едно докосване по бельото за части от секундата.Просто няма да си го простя никога.

Hipohondria

Мнение от Hipohondria » 29 авг 2017 12:23

shape2000 написа:
29 авг 2017 11:29
На мен херпесът ми става по-зле.
Много ме е яд на себе си.Поне секс да бях правил, да знам поне...а то от едно докосване за една стотна от секундата, дори не съм го и хванал, просто докосване и веднага си махнах ръката.
Хора правят секс с хив позитивни и не се заразяват, а при мен от едно единствено докосване.Просто никога няма да си го простя това нещо.
Тест направи ли си в крайна сметка или ти е рано за тест? Да ти кажа, че и от нервите дето ги хабиш в момента може да ти е излязъл херпес.

shape2000

Мнение от shape2000 » 30 авг 2017 08:50

Ами още не, но тези дни отивам обезателно, просто искам още малко да се подготвя психически, защото шока ще е много голям.Това ще промени целия ми живот.

shape2000

Мнение от shape2000 » 31 авг 2017 10:34

Съжалявам, че пиша толкова много, но просто място не мога да си намеря.
Просто всичко е много нелепо.Да се заразя без да правя какъвто и да е било сект.Не че начинът по който е станало, не е рисков, но сиг се случва рядко.
Попринцип адски много ме е страх от такива болести, и ако щете ми вярвайте на 24 съм и съм правил секс точно 4 пъти в живота си.
И да се заразя без да съм правил секс, просто не знам...

Forum admin

Мнение от Forum admin » 31 авг 2017 11:33

shape2000 написа:
31 авг 2017 10:34
Съжалявам, че пиша толкова много, но просто място не мога да си намеря.
Просто всичко е много нелепо.Да се заразя без да правя какъвто и да е било сект.Не че начинът по който е станало, не е рисков, но сиг се случва рядко.
Попринцип адски много ме е страх от такива болести, и ако щете ми вярвайте на 24 съм и съм правил секс точно 4 пъти в живота си.
И да се заразя без да съм правил секс, просто не знам...
Няма как да се заразите с ХИВ по този начин, успокойте се.
Стресът действа на целия организъм, успокойте се. Съветвам Ви да вземете нещо за нервите, като например чай. Помага, въпреки че хората вярват на хапчетата повече.
Ако искаш да узнаеш бъдещето - изследвай миналото!

shape2000

Мнение от shape2000 » 01 сеп 2017 10:01

Здравейте, туко що се връщам от тест.За радост е отрицателен.Мен обаче продължава да ме гложди отвътре.Въпреки че са минали 8 месеца, имам чувство, че ми има нещо.Случаха ми се толкова много странни неща.Това изморяване, имах мигрена една седмица, в устата ми се появяват рани.Как да си ги обясня.
Друго нещо, което ме притеснява, е че жената, която ми прави теста ме излъга.Дали е възможно.На картонмето, което ми даде, подписът и е само някаква черта и ако евентуално разбера по друг начин, че съм болен, да не мога да докажа, че тя ме е излъгала.Дали е възможно да лъжат, защото все пак ХИВ позитивните хора, се поемът от държавата и по този начин, колкото по малко болни, толкова по малко пари за тях.Не знам, полудявам.Мисля да отида другата седмица и до някоя частна лаборатория, просто се побърквам вече.

Kilata

Мнение от Kilata » 01 сеп 2017 21:57

Теста ти е достатъчно достоверен. Никой не те е лъгал и няма за какво да го прави. Парите за хив позитивните не ги дава държавата, иначе до сега да не са дали един лев. Аз попринцип се тествам в цибалаб и резултата е готов след обяд в Интернет. 100% нямаш хив. Тествал ли си се за нещо друго като сифилис, цитомегаловирус и епщаин бар или нещо друго, но не е хив.

shape2000

Мнение от shape2000 » 02 сеп 2017 07:04

Ами само за хив съм се тествал, но мисля от другата седмица за почна леко по-леко да се тествам и за други неща като сифилис, хепатит и др.

Venci1

Мнение от Venci1 » 02 сеп 2017 16:07

Здравейте д-р Цончев искам да попитам за теста антиге+антитяло на 40 ден възможно ли в да не открие антитела или вируса? Мога ли да му се доверя беше отрицателен

Venci1

Мнение от Venci1 » 02 сеп 2017 16:20

Разбира се очаквам и други мнения по въпроса

Venci1

Мнение от Venci1 » 02 сеп 2017 16:36

Очаквам и други компетентни хира да ми дадът отговор

Отговори

Върни се в “Инфекциозни болести и паразити. Хепатит”