ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Дефицитът на витамин B3 може да доведе до безсъние
Мнението е на експерти по въпросите на грипа
Откри френски научен екип

Зачервяване,болки,сърбеж,и лющене на пениса моля помогнете

Зашука, шарки, Хепатит, инфекциозна мононуклеоза

Модератори: админ, консултанти

Dog

Зачервяване,болки,сърбеж,и лющене на пениса моля помогнете

Мнение от Dog » 30 ное 2009 13:24

Значи на кратко ходя вече 10 пъти при 10 различни уролози и само ме тъпчат с различни хапчета и и различни мазила давам куп пари и накрая ефеката е нулев за това ще ви разкажа на кратко за проблема ми и дано някой може да ми помогне .
Та значи всичко се появи преди около година едно малко по бяло петънце на кожата на пениса някъде по средата м/у главичката и задната част .Това петънце нито сърбеше нито болеше само се белеше и си стоеше така .В известно време изчена от самосебеси или поне аз така си мислех но в последствие май се е развило и е обхванало целия пенис и кожата на пестисите включително,защото изведнъж след известно време започна да ме сърби и да ми се лющи на всякъде кожата (само за пениса и тестисите)не никъде другаде по тялото.Притесних се и без да се замисля отидох при личния ми лекар той ми изписа Канестен крем.
мазах до 2 седмиси обаче ефект нямаш,за това отново отидох до нея и и казах да ме изпрати на Уролог това и направи.Отидох при уролога и ми направиха иследвания на урина,ми каза че съм има някакви възелчета на простатата а забравих да спомена че ми бърка в дупето за да вземе и секрет,но само неможах да разбера каво общо това имаше с зачервяването,лющенето на кожата и паренето като аз именно отидох за тези симтоми а не за протат или тн ,но както и да е направиха ми тези изледвания добре но ми каза че нищо ми няма аз аз се дръгна като крастав и постоянно ме сърби на всякъде пениса. Да изброявам колко мазила ми изписва джипио преди да ида на уролог и след това той колко ми изписа забравих вече само мога да ви кажа последните сега пия доксициклин 100мг от който има 4 хапчета от 20 за 10 дни който ми бяха дали..обаче ефект няма,и ви пиша за тива защото аз отивам да се лекувам за едно те ме лекуват за друго а за лющенете и зачервяване ми казват че било нормално аз както казах се дръгна като крастав.Извинете за правописа също и за обясненията защото наистина са объркани но просто нз вече мито какво д апиша нито как да обянявам ако има някой специалист да пита конкретно да му обясня по рабираемо и да видим дали моят проблем с който се боря почти от година ще може да бъде някога разрешен..Благодаря предварително.. :roll: :roll: :cry: :cry:

д-р Цончев

Re: Зачервяване,болки,сърбеж,и лющене на пениса моля помогнете

Мнение от д-р Цончев » 30 ное 2009 14:53

Според мен е по-удачно д асе посети дерматолог, а не уролог за такъв проблем. Мога да препоръчам дерматолог в София.

djcooln

Мнение от djcooln » 30 ное 2009 15:55

spri da pie6 antibioticitei probvai sas smradlika

Dog

Мнение от Dog » 30 ное 2009 20:35

Благодаря ви за бързите отзиви наистина.,аз мисля да си доиспия антибиотиците те без туй останаха само 3 хапчета и да се опитам за сетен път да намеря свястен уролог или както казвате вие дерматолог.
За този дерматолог който можете да ми препоръчате добър ли е? частно ли е лечението при него.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 01 дек 2009 11:01

С направление. Кожна клиника в Александровска болница, д-р Каваклиева. Можете да се представите от мое име.

Dog

Мнение от Dog » 01 дек 2009 16:33

Значи е държавна така ли ?И кога мога да я намеря по кое време нещо телефон да и се обадя или право да ходя там аз ще си взема направление от Джипито но сега нали наближават празници и за това питм как и къде мога да се свържа с нея случайно да не се разкарвам на празно защото аз не съм никак близо до София.:)

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 04 дек 2009 19:27

Предполагам на следния линк ще америте телефони за връзка и информация.
http://sofia-derm-clinic.org/kontakti.html

Dog

Мнение от Dog » 05 дек 2009 14:49

Благодаря! Ще отида да видя какво ще стане :roll:

k333

Re: Зачервяване,болки,сърбеж,и лющене на пениса моля помогне

Мнение от k333 » 12 юли 2012 16:09

Имам същите проблеми и съм на 14г.
Кожата на тестисите е червена,лющи се и ме сърби.
Можете ли да ме посъветвате нещо. Много ме е срам да отида на лекар. :cry:

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 13 юли 2012 12:40

По отношение на кожни проблеми от подобен характер няма как да се препоръча нещо от разстояние. Няма причина да ви е срам да посетите лекар, това е правилното решение.

k333

Мнение от k333 » 23 юли 2012 17:02

Също така на скоро имах херпес симплекс, това има ли нещо общо?
Проблема затихна след като се мазах с разни мазила.
Сега съм много по-добре.
Благодаря ,че ми обърнахте някакво внимание и съжелявам ,че не отговорих на вашият отговор по рано.
Лек ден. :)

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 24 юли 2012 12:36

Възможно е, но важното е че проблема е отшумял.

s0uLseeKeR

Мнение от s0uLseeKeR » 19 авг 2012 22:57

Добър вечер и от мен. Казвам се Боби и съм на 19 и имам същия проблем
кожичката на пениса ми се бели от известно време. Може би седмица когато видях, а днес реших да погледна какво става из нета, защото чичо google знае всичко и мисля да ходя при личния лекар, но може ли да ми дадете точно инфо какво да искам.Направо като отида и къде да отивам направо защото : нищо лично лекари ( дразня се когато обикалям тук там, там тук и нищо искам да се оправи.) Няма сърбеж,болки, но зачервяване и белене на пениса

Моля ви и аз за помощ !!

Благодаря ви много

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 20 авг 2012 21:11

Подозирам че и личния лекар ще може да се справи с проблема.

Pencho_sf

Мнение от Pencho_sf » 28 май 2017 00:07

Понеже намерих тук тема за мъжкия полов орган, реших и аз да задам няколко въпроса свързани с моя член.
Като има и малко предистория.
Така от няколко месеца ми се появява следния проблем.
Зачервяване на главичка на пениса със много сърбеж само по нея, цепнатини по кожата на главата които много болят при опит за забелване на главата. Болят при допир с топла или студена вода.
Първия път мазах с клотримазол като "Джипито" каза че са гъбички, за 3-4 дена проблема изчезна, след месец месец и малко се появи пак абсолютно същото, мазах с клотримазол и нищо не стана, след това мазах със Иделин и пак така помогна и на 4-тия ден отшумява и изчезна. Сега пак така мина месец и пак ми стана така и кажа с Иделин и не отшумява и не изчезва това нещо.
Със един партнира съм не ходим по чуждо и двамата за което гарантирам аз съм на 33 тя на 32 семейство сме си и всичко си е ок.
Първоначално се съмнявах за някой работи, но е било безпочвено.
Не знам къде да ходя на уролог или на дерматолог.
Или ако някой е имал подобен проблем да каже. Просто е ужасно... Сърби боли гадно ми е а се мажа с какво ли не.

Отговори

Върни се в “Инфекциозни болести и паразити. Хепатит”