ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Площта на изгарянето се определя по правилото на деветките
Анатомично органът наподобява структурата на лимфен възел

HIV

Зашука, шарки, Хепатит, инфекциозна мононуклеоза

Модератори: админ, консултанти

BumerM52_power

Re: HIV

Мнение от BumerM52_power » 16 юли 2018 07:49

BumerM52_power написа:
10 юли 2018 08:43
Forum admin написа:
10 юли 2018 01:05
Важен е вирусния товар. За това и Ви писах за реален риск само ако са налице кървящите рани. За да се успокоите и спрете да го мислите можете да се консултирате и със специалисти по ХИВ от вирусологията на бул. Столетов в столицата или просто си направете тест.
Аз не го мисля ,а ви питах кога има риск. Питал съм и в медхелп и там казват ,че трябва и двамата да имамр кървящи рани за да има риск. След случката като се прибрах вкъщи и не съм забелязал кръв по пениса си или по гащите си засъхнала кръв смятам ,че няма проблем нали така ?
[/?????!??

shape2000

Мнение от shape2000 » 17 юли 2018 17:29

BumerM52_power, ти държиш да ти кажат, че няма риск на 100%. Ами няма как да ти го кажат. Винаги има 1%. Сега остава да следиш дали ще имаш симпотмите, които се появяват между 10 и 14 ден. Ако ги няма, значи почти е сигурно, че ти няма нищо. Доколкото съм чувал малко са хората, при които не са се проявявали. След това изчакай до третия месец и си направи тест. Може и по-рано, но на третият месец резултатът ти е на 101% достоверен. Но е глупаво да задаваш някакъв въпрос и да очакваш някакъв конкретен отговор и като не получиш отговора, който си очаквал да държиш тон.
Разбирам те наплъно, притеснен си, но така не си помагаш. Моят съвет е да се успокоиш и да отидеш на тест. Там отговорът е най-сигурен. Успех ти желая и дано резултатът е отрицателен.

BumerM52_power

Мнение от BumerM52_power » 18 юли 2018 17:46

Къв 1 къв 2% бе олигофрен смотан .. ето серопозитивна запозната жена с предаването на хив какво е писала образовай се малко лумпен. viewtopic.php?f=45&t=39761 - при директен контакт на кръв с кръв. Незащитен (без презерватив) орален секс БЕЗ попадане на еякулат в устата. Тук е нужно да вметна че за мъжа на когото правят орален секс риск няма.

Forum admin

Мнение от Forum admin » 18 юли 2018 20:08

Много се радвам!
Значи намерихте отговор на въпроса си, написан във форума ни още преди три години от наш приятел, какъвто е Мери.

Ще Ви помоля да се държите културно и да не нападате повече потребители, както нападате shape2000! Сигурен съм, че той желае единствено да Ви успокои и окуражи.

Бъдете здрав!
Ако искаш да узнаеш бъдещето - изследвай миналото!

BumerM52_power

Мнение от BumerM52_power » 19 юли 2018 14:20

Forum admin написа:
18 юли 2018 20:08
Много се радвам!
Значи намерихте отговор на въпроса си, написан във форума ни още преди три години от наш приятел, какъвто е Мери.

Ще Ви помоля да се държите културно и да не нападате повече потребители, както нападате shape2000! Сигурен съм, че той желае единствено да Ви успокои и окуражи.

Бъдете здрав!
Аз питах в медхелп една подробност само която ме притеснява малко. А тя е ,че ми дращеше пениса по кожата с зъби 4-5 пъти.. И там хората ми казаха ,че и двамата трябва да имаме кървящи рани да има допир на кръв с кръв за да има риск и ,че дори и да имам ожулване това пак не е риск. Нали е така ?

shape2000

Мнение от shape2000 » 19 юли 2018 23:33

BumerM52_power написа:
18 юли 2018 17:46
Къв 1 къв 2% бе олигофрен смотан .. ето серопозитивна запозната жена с предаването на хив какво е писала образовай се малко лумпен. viewtopic.php?f=45&t=39761 - при директен контакт на кръв с кръв. Незащитен (без презерватив) орален секс БЕЗ попадане на еякулат в устата. Тук е нужно да вметна че за мъжа на когото правят орален секс риск няма.
Ами много лесно. При мен дори секс нямаше, нито свирки. Просто докосване на влажно бельо с ръка и мога да те уверя, че дори хора от КАБКИС ми казваха, че моя случай нямало опасност. Да, правя си изследвания година след това, показва отрицателен резултат ама на мен нещо ми има със сигурност.
Излизат ми постоянно някви пъпки около устните, единния нокът на крака ми потъмня и се одебели, постоянно имам някакво обриви по главата. Всичко това говори за ХИВ, а реално секс аз не правих. Просто трябва да събера смелост и да отида за последен път на тест и дано този път ми покаже истината.
Но не мога да разбера как тест направен на една година не ми показа, чщче имам ХИВ, а имам всички предпоставки.
Някой знае ли за друг такъв случай в света, който след тест направен на година и един месец дори, да не е показал реален резултат?

BumerM52_power

Мнение от BumerM52_power » 21 юли 2018 09:10

BumerM52_power написа:
19 юли 2018 14:20
Forum admin написа:
18 юли 2018 20:08
Много се радвам!

Бъдете здрав!
Аз питах в медхелп една подробност само която ме притеснява малко. А тя е ,че ми дращеше пениса по кожата с зъби 4-5 пъти.. И там хората ми казаха ,че и двамата трябва да имаме кървящи рани да има допир на кръв с кръв за да има риск и ,че дори и да имам ожулване това пак не е риск. Нали е така ?
Кажете ми де.

BumerM52_power

Мнение от BumerM52_power » 13 авг 2018 23:09

Я някои компетентен да отговори: Понеже една курва ми духа и то с капут ,но след това около седмица или 10-тина дни имах една червена пъпка на главичката ,но след това изчезна и ако е да речем няква венерическа болест и ако си направя тест да хив може ли да даде фалшив положителен тест ако имам неизлекувана срамна болест ?

shape2000

Мнение от shape2000 » 19 авг 2018 15:22

Не издържам вече. На ключицата на едното рамо ми се появи някакво лилаво-кафяво петно. Малко по-малко е от грахово зърно. Възможно ли е да е Сарком на Капоши? Попринцип имах рисков контакт, който се състоеше в това, че пипнах бельото на човек, ковто беше мокро, а моята ръка беше напукана. Всичко това се случи преди година и почти осем месеца. След това си правих бърз тест на осми месец - отрицателен. Втори тест с кръв от вената в частна лаборатория - пак отрицателен. Обаче това петно, което ми се появи сега много ме притеснява какво е. Възможно ли е Сарком на Капоши да се прояви година и почти осем месеца след евентуална инфекция? И ако съм се заразил как е възможно след два теста направени след толко време да не ми полаже, че ми има нещо? Пък да не говорим, че и жената в КАБКИС ми каза, че по този начин не мога да се заразя с докосване по мокро бельо за части от секундата. Просто се побърквам вече. От както е станало това не спирам да мисля. Нито съм правил секс, нито нищо, просто докосване за части от секундата. И тези отрицателни резултати, на осми месец, и на година и един месец. Не знам.вече какво да правя.

д-р Р. Иванова

Мнение от д-р Р. Иванова » 19 авг 2018 18:44

Не сте заразен. А за Сарком на Капоши, дори и да бяхте-е твърде ранна проява. Може да бъдете спокоен, не е ХИВ. Ако можете прикачете снимка на възела

BumerM52_power

Мнение от BumerM52_power » 24 авг 2018 21:49

BumerM52_power написа:
13 авг 2018 23:09
Я някои компетентен да отговори: Понеже една курва ми духа и то с капут ,но след това около седмица или 10-тина дни имах една червена пъпка на главичката ,но след това изчезна и ако е да речем няква венерическа болест и ако си направя тест да хив може ли да даде фалшив положителен тест ако имам неизлекувана срамна болест ?
Ще отговори ли някой бе ?

lewskar

Мнение от lewskar » 03 сеп 2018 17:25

МНОГО СЕ ИЗВИНЯВАМ ИЗПРАТИХ НЯКОЛКО ЛИЧНИ СЪОБЩЕНИЯ НО РЕЦЕПТИЕНТИТЕ НЕ МИ ОТГОВАРЯТ МОЖЕЛИ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ И ДА МИ ОТГОВОРИТЕ БЛАГИДАРЯ НА Д-Р Р.ИВАНОВА ТЯ МИ ОТГОВОРИ НО ИМАМ ОЩЕ ПИТАНИЯ ПОЗДРАВИ

johnybg

Мнение от johnybg » 12 сеп 2018 17:42

Здравейте, при взимане на кръв за изследване в лаборатория, по масата на
която се слагат иглите и памука имаше точки сякаш засъхнала кръв.
Каква е вероятността за зараза с ХИВ при вземане на кръв,тъй като памука ,
който ми сложиха след бодването с иглата беше поставен върху тези точки
кръв.

д-р Р. Иванова

Мнение от д-р Р. Иванова » 13 сеп 2018 08:40

Ако реално са били пръски кръв и то засъхнали - имайки предвид вероятността да са на заразен с ХИВ и вирусът да е останал жизнеспособен-практически вероятност да сте се заразили няма. Освен това за осъществяване на заразяване трябват определен брой вирусни копия.

johnybg

Мнение от johnybg » 13 сеп 2018 18:56

Благодаря за отговора.Да, беше засъхнала кръв, не беше почистено добре.Понеже като ми вземат кръв гледам на другата страна, за да не ми прилошее ,видях след това.Надявам се,иглата да се отваря непосредствено преди боцването във вената и да не е стояла отворена върху замърсения плот.При така описаната ситуация, има ли вероятност от заразяване с други болести (Хепатит) ?

Отговори

Върни се в “Инфекциозни болести и паразити. Хепатит”