Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Качество и продължителност са ключовите думи
Богат е на различни хранителни вещества
9 от 10 души с увреждане нямат работа
реклама

Болки в очите! Помогнете!

Модератори: админ, консултанти

Болки в очите! Помогнете!

Мнениеот anonimencho » 01 Окт 2008 16:14

Здравейте! Значи, от една седмица имам силни и непостоянни болки в очите. Болката от време на време е нопоносима понякога намаля или прехвърча от едното око в другото. Най-често се появява когата съм средоточена в нещо с очити като напрмер чета, пиша, в училище когато гледам дъската, когато съм пред компютъра или пред телевизора. Преди да започнат болките в очите имах болки доста слни в главата. А сега глава ме боли по малко а очите повече. Чесна да си кажа мразя спорта, не излизам на вънка най-много 4 пъти месечно, предпочитам разходките в интернет.

Нека всички читатели и най-вече специалистите да ми помогнат като ми кажат какво може да е :?: ....В момента съм много объркана и притеснена :( Благодаря ви предварително!

П.П: Момиче на 13 години съм!
anonimencho

Re: Болки в очите! Помогнете!

Мнениеот д-р Цончев » 02 Окт 2008 18:56

На първо време следва да се направи преглед при очен лекар и да се проверят диоптрите.
д-р Цончев

Мнениеот anonimencho » 02 Окт 2008 19:07

Благодаря ви много с мама ще ида на лекар, че вече не мога да търпя болките. забравех да добавя че някои хора понякога ми казват че имам изкривен поглед, а според мама почвам да натрупвам диоптри. :(
anonimencho

Мнениеот д-р Цончев » 02 Окт 2008 19:13

Е, чак изкривен поглед.... Но подобни оплаквания са типични когато е налице нарушено зрение, а в същото време "работим с очите си" - четене, компютър и др. Ако работите със стар монитор е добре да го смените с LCD
д-р Цончев

Мнениеот BMW » 22 Яну 2011 13:37

Предлагам ти да отидеш на очен лекар и да започнеш да излизаш по-често.Не е хубаво да седиш все вътре.А и според мен майка ти е права,че трупаш диоптри.
BMW

Назад към Очи, уши, нос и гърло