Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Денят на репродуктивното здраве тази година е на 26 април в София
В живота си човек сменя кожата си около 1000 пъти
Това е рядка и фатална форма на мускулна дистрофия
реклама

Парене, сълзене, сърбеж на очите

Модератори: админ, консултанти

Парене, сълзене, сърбеж на очите

Мнениеот eafqk » 07 Май 2008 09:47

Здравейте, от няколко дена вечер веднага като загася лапмата и си легна очите ми започват да сълзят, да парят и щипят и се отделя секрет прозрачен. Окото се зачервява и след около 1,2 мин ми отминава.Това е винаги вечер. Да спомена ,че съм със сини очи и светла кожа ако това има значение да не би да става въпрос за алергия към слънцето.Започнах промивки с чай от лайка по препоръка на майка ми ,която е мед. сестра. Тя ми каза,че й прилича на фото конюктивит. Какви са вашите мнения?
eafqk

Re: Парене, сълзене, сърбеж на очите

Мнениеот Д-р.Хинкова » 07 Май 2008 22:49

Трябва да се прегледате при очен лекар.Трябва да се установи причината за този конюнктивит и да се назначи адекватно лечение.
Д-р.Хинкова

Мнениеот zarolinka » 14 Апр 2009 20:19

От известно време едното око на баща ми сълзи през цялото време на деня.Ходихме на очен лекар,изписаха му капки които не му помогнаха.Отидохме на друг лекар.Няма запушване на слъзния канал,катаракта също.Отново се изписаха капки от които няма резултат.Възможно ли е това сълзене да се получава от шипове по мнение на познати,възможно ли е да има връзка с кръвното налягане което при него е ниско и оросяването на мозъка
zarolinka

Мнениеот д-р Цончев » 14 Апр 2009 23:18

Няма как да се отговори на така поставения въпрос.
д-р Цончев

Назад към Очи, уши, нос и гърло