ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Оптимално решение за бели зъби и здрави венци.
Ацетилсалициловата киселина може да предпази от усложнения при...
Дефицитът на витамин B3 може да доведе до безсъние

Шум в ухото

Модератори: админ, консултанти

iida

Шум в ухото

Мнение от iida » 01 сеп 2017 16:06

Здравейте, преди 8 месеца родих второто си дете. Скоро след това по време на нощните кърмения забелязах че имам шум в дясното ухо - подобен на бял шум. Появяваше се вечер и сутрин, през деня изчезваше. За известен период изчезна напълно, но сега отново се появи и този път го чувам от време на време и през деня, не само нощем. Това което ме притеснява е че като пусна някакъв уред да бучи и след като го изключа, в ухото ми продължава да се чува бучене още 1-2 минути и тогава спира, въпреки че външния шум е изчезнал. Страхувам се дали това не показва, че проблема е в мозъка, а не в ухото и да не е нещо по-сериозно от тинитус. Какво може да означава този симптом? Не съм ходила на лекар защото кърмя и не мога да пия лекарства. На 39 години съм. По принцип откакто се роди бебето често спим на бял шум - може ли това да е предизвикало проблема?

д-р Ал. Игнатова

Re: Шум в ухото

Мнение от д-р Ал. Игнатова » 06 сеп 2017 22:21

Здравейте! Недоспиването и умората може да са причина. Въпреки, че кърмите, според мен не е излишен преглед от УНГ специалист, както и аудиометрия. Така или иначе след няколко месеца сигурно ще спрете с кърменето и в случай, че имате нужда от лечение, това ще е възможно.
Поздрави!

Отговори

Върни се в “Очи, уши, нос и гърло”