ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Откри френски научен екип
Доколко правилно е да се отрича който и да е от двата вида?
Опасността идва от жената кръводарител.

След операция от отосклероза

Модератори: админ, консултанти

Yanina_

Re: След операция от отосклероза

Мнение от Yanina_ » 19 апр 2017 22:44

Вече чувам. Чувството е прекрасно.
Професор Лолов е велик, обичам този доктор.
На 7 април ми беше операцията мина леко , не съм имала нито гадене , нито виене на свят или повръщане. Не съм пила и никакви лекарства .
На 10 ден ми измериха от 52дб на 30 дб.
След няколко месеца планирам да оперираме и другото ухо.
За всички който им предстой няма място за притеснение .

freshideas

Мнение от freshideas » 23 май 2017 23:17

Здравейте!
Някой оперирал ли се е при д-р Орлин Стоянов в ИСУЛ? На майка ми и предстои операция от отосклероза при него, но не мога да открия никакви мнения за лекаря.
Благодаря!

Gabz

Мнение от Gabz » 27 май 2017 21:14

Включвам се доста късно и след втората ми операция. Отново беше при вече прод. Цветков във София. Този път ме оперира в болница Европа, аме във ВМА,, както предния път. Важното е, че докторът беше същия. Ами какво да ви кажа. Втората операция мина отново за по-малко от час. Този път нямах никакъв световъртеж. Може би защото ухото не беше толкова зле, като при първата операция. Не мога да говоря и за процес на възстановяване, защото нямаше от какво. Чувам си много добре и съм безкрайно щастлива, че се подложих на тези операции.

teddiss

Мнение от teddiss » 21 юли 2017 00:42

Здравейте!от доста време следя темата и набирах кураж за операцията.Сега,след като тя вече е факт реших,че е редно да споделя и моя опит.Мен ме оперира доц.Руев в болница Тракия,Стара Загора.Изключително съм впечатлена от професионализма на доцента,както и на служителите в болницата.А и не мога да не отбележа,че не съм подозирала,че има такава болница в БГ-чудесни условия и добро отношение.Операцията ми се оказа успешна,след като преди 2 дни доцента ми махна тампона, започнах да чувам както никога досега.Много съм щастлива,че най-после чувам нормално.Бих искала да посъветвам всички,които се колебаят за операцията да не се страхуват и да не я отлагат във времето.Операцията не е никак страшна,по страшно е да си глух.Исках само да попитам оперираните колко време пазихте ухото от вода,защото миенето на косата е доста сложна процедура,когато трябва да се пази ухото?

DVVD

Мнение от DVVD » 30 авг 2017 22:35

Здравейте,
Диагностицираха ме с двустранна несиметрична отосклероза 2015 г. Оперирах си дясното ухо преди 6 дни в Стара Загора при проф. Лолов. Впечатлена съм от професионалното му отношение и времето, което отделя на пациентите си. Чакам да ми махнат тампоните от ухото, за да усетя резултата. Професорът каза, че операцията е минала успешно.
И сега пиша, за да ми споделите опит след операцията, докато съм с тампони почти нищо не чувам. Попаднах на няколко мнения, че пациенти дори с тампони чуват по- добре от преди интервенцията и започвам да се чудя как е възможно? И второ знам че е маловажно, но не издържам да не си омия косата дайте съвет как да стане( мислех си с водонепрокоема лепенка и малко помощ)?
Мерси предварително!

DVVD

Мнение от DVVD » 09 сеп 2017 10:08

Здравейте отново,
Онзи ден ми махнаха тампоните от ухото след операция от отосклероза. Прекрасно е пак да чуваш, възвърнала съм слух от високите честоти ( които са показни за възприемане на говор) от -40 dB на -15, -20. Оперира ме проф. Лолов, адмирации и благодарности! Професионалист и много внимателен, и в работата си, и в отношението си към пациентите!
Споделям опитът си, защото минах през повече от 7 УНГ, докато стигна до правилният! Един от УНГ-та, който ме диагностира с отосклероза беше Тодоров, ИСУЛ, но той ми каза че ще си оглушея и няма с какво да ми помогне, защото проблемът ми бил във вътрешното ухо. Слава Бого оказа се, че всичко е в средното ухо и е поправимо, но дори и да беше вътрешното ухо отново има варианти ( естествено това ми го обясни проф.Лолов). С две думи не се чудете, ако сте стигнали прагът на неадекватно комуникиране, поради загуба на слух. Изобщо не ме е боляло след операцията, малко виене на свят няколко дена и това е. Важното е да имате доверие на оператора!
Поздрави!

elena_bg

Мнение от elena_bg » 05 окт 2017 20:47

Здравейте! Може ли някой да ми даде координати да си запиша час при д-р Цветков от ВМА? Аз съм с отосклероза от 99та година и вече имам 3 операции. Искам този път да пробвам при него

Отговори

Върни се в “Очи, уши, нос и гърло”