Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
При трансплантацията се извършва пренасяне на здрави кръвни кл...
„Ескапел” може да се приема по всяко време на менструалния цикъл.
Дълговете на лечебното заведение са над 23 млн. лв.
реклама

сутрин имам хрема и кихам много!

Модератори: админ, консултанти

сутрин имам хрема и кихам много!

Мнениеот боби6 » 17 Апр 2009 12:04

Здравейте,
-Имам от доста време този проблем,-сутрин имам хрема и кихам много,ама наистина много и силно кихам,-запушва ми се носа.Още щом се събудя и почвам да кихам.
За около 2-3 часа имам силна хрема,много съм чувствителен към студ и течения.После разминава и през деня съм добре,-и отново на сутринта пак. Използвам Муконазал, пия и Ериус понякога, -тои помага но не много.
Какво е това-хронична хрема,алергия-към студ ли-към нещо друго ли,незнам ? Но е много неприятно,-получава се щом се събудя сутрин-веднага.
Моля, дайте съвет как да се лекувам,-какво да направя? От какво е това - има ли някои идея?
Благодаря предварително за това, че ще ми отделите време да ми отговорите :!:
боби6

Re: сутрин имам хрема и кихам много!

Мнениеот pipi88 » 17 Апр 2009 13:31

Възможно еда сте алергична към нещо в стаята или ако въздухът в помещението е много сух.И мен като малка ме хващаше такава хрема пролетта от цъфналите дървета и цветя,а и сега когато има ароматни цветя в стаята ми кихам много. Вашата хрема може да е подобна а може и да сте алергична дори към парфюм или ароматизатор,омекототел,аромата на праха за пране и т.н. Проверете тези неща и ако не мине може да се консултирате с лекар. :)
pipi88

Re: сутрин имам хрема и кихам много!

Мнениеот боби6 » 21 Апр 2009 13:53

да-може би, но си мисля че е от това че сутрин възглавницата ми е леко мокра-от пот, и като се потя през нощта-сутрин е :oops: от хладното-мн. голяма чувствителност към студ-хлад имам, и така.
Незнам,мн. е гадно.
боби6

Назад към Очи, уши, нос и гърло