Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Те настояват да им бъдат изплатени дължими суми
Компанията се слави със силния си корпоративен имидж
Сред исканията е оптимизирането на бюджета
реклама

сутрин имам хрема и кихам много!

Модератори: админ, консултанти

сутрин имам хрема и кихам много!

Мнениеот боби6 » 17 Апр 2009 12:04

Здравейте,
-Имам от доста време този проблем,-сутрин имам хрема и кихам много,ама наистина много и силно кихам,-запушва ми се носа.Още щом се събудя и почвам да кихам.
За около 2-3 часа имам силна хрема,много съм чувствителен към студ и течения.После разминава и през деня съм добре,-и отново на сутринта пак. Използвам Муконазал, пия и Ериус понякога, -тои помага но не много.
Какво е това-хронична хрема,алергия-към студ ли-към нещо друго ли,незнам ? Но е много неприятно,-получава се щом се събудя сутрин-веднага.
Моля, дайте съвет как да се лекувам,-какво да направя? От какво е това - има ли някои идея?
Благодаря предварително за това, че ще ми отделите време да ми отговорите :!:
боби6

Re: сутрин имам хрема и кихам много!

Мнениеот pipi88 » 17 Апр 2009 13:31

Възможно еда сте алергична към нещо в стаята или ако въздухът в помещението е много сух.И мен като малка ме хващаше такава хрема пролетта от цъфналите дървета и цветя,а и сега когато има ароматни цветя в стаята ми кихам много. Вашата хрема може да е подобна а може и да сте алергична дори към парфюм или ароматизатор,омекототел,аромата на праха за пране и т.н. Проверете тези неща и ако не мине може да се консултирате с лекар. :)
pipi88

Re: сутрин имам хрема и кихам много!

Мнениеот боби6 » 21 Апр 2009 13:53

да-може би, но си мисля че е от това че сутрин възглавницата ми е леко мокра-от пот, и като се потя през нощта-сутрин е :oops: от хладното-мн. голяма чувствителност към студ-хлад имам, и така.
Незнам,мн. е гадно.
боби6

Назад към Очи, уши, нос и гърло