ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Стресът е основен фактор
Учените документираха феноменa (видео)
Как се проявява хипертиреоидизъм при мъжете

Вода от носа?

Модератори: админ, консултанти

emkaemka1

Re: Вода от носа?

Мнение от emkaemka1 » 13 яну 2017 21:15

Пич, извинявай, ама си пълен хипохондрик. Не се обиждай. Джаснал си си тиквата и си се разсополявил. Чудо голямо! Вземи пий една студена вода и се съвземи!! Хората от истински проблеми се оплакват в тоя форум, тебе те засърбяло айде да не казвам какво и търсиш метафизично обяснение

Tanchitak

Мнение от Tanchitak » 02 яну 2018 19:16

Здравейте, след два дни капенее на вода от лявата ноздра вече не усещам нищо с нея. Имам и хрема и силни болки в носа. Ползвала съм капки за нос. Дясната ноздра също си губеше обунянието заедно с лявата като слагах коки, но се възстановява бъро. Но и двете вече ме болят. Как мислите ще се възстанови ли обунянието от отново?

Tanchitak

Мнение от Tanchitak » 02 яну 2018 19:21

По принцип Не съм прекалявала със капките за нос. Самия веднъж преди ляга е по съвсем малко. И то предимно в еднат ноздра. Но пих антибиотик монурал и хремата започна. Всъщност почна това постоянно капене на вода. Мнгоо вода капеше. Имаше и болки в носа. И се запушваше. Притеснявам се , че няма да се възстанови обунянието. Бях на лекар. Периода ми някакви мазила за отбъбване на лигавицата. Нищо не ми каза за обунянието.

Tanchitak

Мнение от Tanchitak » 02 яну 2018 19:28

На съответна ноздра бях забелязала преди около година, че обунянието е намаляло. Пръсках спрей пантексил. Солен разтвор. И силно се запушваше и почна да боли. Спрях го, но си остана запушена. след ден два осъзнах, че не усещам така добре ароматите с тази ноздра. Не знам дали се оправи напълно до този момент, но сега нищо не надушвам. Главно затова се опасявам да не загубя обунянието.

Отговори

Върни се в “Очи, уши, нос и гърло”