ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Тя изглежда различно при всеки
Учени откриха кой вид корелира с повишен риск от карцинома
Най-силно засегнати са раменният и тазовият пояс

Болка в гърлото

Когато болката не ви дава покой

Модератори: админ, консултанти

NB95

Болка в гърлото

Мнение от NB95 » 09 сеп 2017 07:01

Здравейте,извинявам се ако повтарям темата.Проблемът ми е свързан с непостоянна болка във врата най вече в долната дясна част,първоначално мислех,че е схванат вратът ми и личният лекар предписа Афламил за намазване,но откакто го започнах започнах да се чувствам като с хрема, потече ми и кръв от носа,не зная какво може да бъде. Моля Ви,ако някой знае нека сподели мнение!

NB95

Re: Болка в гърлото

Мнение от NB95 » 09 сеп 2017 07:13

Да допълня,че нямам болка при преглъщане появява се при покой и понякога,когато си движа вратът,имам прекаран перитонзиларен абсцес преди три години, едната ноздра на носът ми е почти постоянно запушена и имам секрет в носа дори и през лятото и когато съм здрава,какво може да бъде?

д-р Ал. Игнатова

Мнение от д-р Ал. Игнатова » 10 сеп 2017 20:07

Здравейте!
Предполагам, че болката във врата няма общо с другите ви оплаквания, за които трябва да се консултирате с УНГ-специалист.
Болката може наистина да е от схващане. От колко време са оплакванията и спряхте ли да се мажете с крема?

NB95

Мнение от NB95 » 13 сеп 2017 18:37

Спрях да се мажа с крема,болката е само на моменти,което ми е чудно,също така при преглъщане няма болка,тече ми кръв от носа веднъж и веднъж имах вкус на кръв в гърлото,имам кашлица през деня по някой път и болки в гърдите от време на време при вдишване,правих си кръвни изследвания казаха,че резултатите са си добрино може би не е нещо сериозно,не зная,а личната ми лекарка ми казва,че съм почнала да си въобразявам много и, че всичко било от натрупана умора,надявам се да не е нещо сериозно и болката да отмине.

Отговори

Върни се в “Болката”