ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Откри френски научен екип
Доколко правилно е да се отрича който и да е от двата вида?
Опасността идва от жената кръводарител.

Болка в цялото тяло горната част (предимно лявата)

Когато болката не ви дава покой

Модератори: админ, консултанти

0bs0l3t3

Болка в цялото тяло горната част (предимно лявата)

Мнение от 0bs0l3t3 » 02 авг 2017 14:23

Здравейте. От вече стана година имам силни болки в гърдите (мусколите ме болят и понякога направя имам чувство, че се стягат), но като цяло, цялото тяло ме боли, горната част. Ръце, гръб, гърди, всякаш някой ми е скъсал всички мусколи... Лявата гърда в областа на зърното ме боли и понякога всякаш имам чусвтво, че ме гъделичка нещо от вътре. Ходих на лекар няколк пъти. Два пъти ми правиха кардиограма - всичко ОК (в растояните от месец и нещо една от друга). Прослушваха ми сърцето, кръвното и двата пъти напълно нормално. Даваха ми някакви хапчета с магнезии и още едни анти стероидни (нещо такова) за мусколите. Промяна няма. Понякога болката е супер силна, наскоро направо не можех да си легна на лявата страна една вечер за около час такава болка. После сама осшумява.Самите бицепси ме болят, до преди няколко месеца и тренирах въпреки болката, и всякаш като се загрея с тренировка или дори топъл душ после за известно време всякаш нищо ми няма... Вече си мисля, че и от внушение има известно влияние. Все пак около година е така, постоянно си мисля, да не е сърцето и т.н. А докторката ми каза, че всичко е наред. Но ум - трудно се контрулира. Като ям по обилно ми става тежко и имам доста газове (от както почнаха болките). Преди това е нямало такова нещо. (Имам и паник атаки понякога - стреса е доста и като изляза все едно за момент времето спира от време на време, но като си поема въздух 2 3 пъти дълбоко и всичко се изчиства). Понякога и като ток усещане което преминава от гърдите, чак до краищата на ръцете и краката.. Или иглички пак в областа на лявата гърда.. Та някакви съвети? Как да се отърва от този проблем, вече психически се чувствам изморен... А и кръвни тестове си правих преди време (болката беше налична) бяха напълно нормални. Дано някой да даде полезен съвет, особенно ако е имал подобни проблеми.

Благодаря предварително. :)

д-р Цончев

Re: Болка в цялото тяло горната част (предимно лявата)

Мнение от д-р Цончев » 04 авг 2017 20:04

Какви лекари са ви преглеждали?

0bs0l3t3

Мнение от 0bs0l3t3 » 05 авг 2017 01:15

д-р Цончев написа:
04 авг 2017 20:04
Какви лекари са ви преглеждали?
Само личната лекарка. Явно е сметнала, че за други няма нужда. Каза, че било най-вероятно възпалени мусколи от претоварване. Затова викам да попитам и тук, повече мнения, по-добре. :)

0bs0l3t3

Мнение от 0bs0l3t3 » 05 авг 2017 18:28

При личната лекарка само. Каза, че било най-вероятно възпаление на мусколите от претоварване. И явно не е сметнала, че трябват други лекари... Затова викам да попитам и Вас :)

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 10 авг 2017 21:12

Така както го описвате, както и поради хетерогенността на оплакванията, причината вероятно е мускулна. Значение е възможно да има и леглото, на което спите

0bs0l3t3

Мнение от 0bs0l3t3 » 11 авг 2017 12:10

Леглото е за смяна от много време. Матрака стана под наклон направо и пружините дори са изкривени и ръбят. Но не съм обръщал много внимание. Взех му допълнителен матрак от тея които продават в кауфланд тънките, леко по-добре стана, но все още е проблемно.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 13 авг 2017 18:18

Пак е нещо...
Тия с мемори пяна са подходящи

Отговори

Върни се в “Болката”