ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Защо даряването носи повече щастие от получаването?
Има връзката между пародонтита и Алцхаймер
Лидерите сред плодовете, зеленчуците и ядките
Пийте чай от джинджифил

Болка в прасеца

Когато болката не ви дава покой

Модератори: админ, консултанти

Strahlivka

Болка в прасеца

Мнение от Strahlivka » 15 юли 2017 16:31

Здравейте.

Преди около месец-месец и половина внезапно се появи болка в прасеца. Търпях няколко дена, накрая отидох на съдов хирург за доплер-няма тромбози и тн. Да, ама болката се проявяаше отвреме-навреме. Сега от 3 дена ме боли точно както миналия път. Главно прасеца, като се мести в задната му част- ту малко под сгъвката, ту надолу, понякога стога чак до ахилесовото сухожилие дол, понякога е леко отстрани от вътрешната му част. По едно време отиде отпред на костта. На лявата част на дупето беше.

Предисторията е, че преди 3-4 месеца ме болеше сгъяката на крака горе, където се свързва крака с таза отпред. Боли ме при седнало, легнало положение, въобщв като почивам. Като се движа или намалява, или изчезва, или седи същата, но никога не се усилва. Възможно ли е съдовия д не е видля тромб, който е в процес на образуване? От втори доплер нужда има ли? На какъв лекар да отида? Имам ли причина да се притеснявам от венозна тромбоза с тези оплаквания? Оток нямам, зачервяване също, само болката. Може да ми е леко по-твърд единият прасец, но не мога да преценя точно.

Тревожи ме само евентуална тромбоза. Невеалгии и тн се оправят, но не искам да рискувам да изпусна нещо сериозно. Момиче на 22 години съм, слаба, активна, не се залежавам, динамично ежедневие имам и се движа много. Единствено пуша.

д-р Цончев

Re: Болка в прасеца

Мнение от д-р Цончев » 18 юли 2017 19:28

На вашата възраст е малко вероятно да е тромбоза, по-добре да ви види невролог

Strahlivka

Re: Болка в прасеца

Мнение от Strahlivka » 19 юли 2017 08:06

Ходих. Изписа ми Милгама-Н, изпукваше ми гърба и тва е. А симптомите ми отговарят ли на тромбоза? Притеснявам се, защото ми предстои полет, което увеличава риска.

Отговори

Върни се в “Болката”